2737
2739
عنوان

غزال مامان شد

3636 بازدید | 118 پست

دوستای گلم ، خانومای مهربون امروز صد در صد متوجه شدم که باردارم ممنونم بابت اینکه این مدت دعام کردین چند روزی بود بی بی میزدم مثبت میشد ولی همش فکر میکردم شاید اثر آمپول hcg باشه که زدم خیلی بلاتکلیف بودم تا امروز که رفتم آزمایشگاه بتام l379 بود دکتر گفت بارداری باید منتظر تشکیل قلبش باشی ترو خدا دعا کنید امیدم نا امید نشه و بچم سالم باشه . راستی به نظرتون این بتا خیلی بالا نیست؟ ممکنه دو قلو باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انشالله بسلامتی زایمان کنی خوشحال شدم

شمام وقتشه بری تو امضام خوشحالم کنی

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2740
تبریک میگم مبارک باشه😍 بتات خوبه گلم استرسم نداشته باش انشاالله بارداری راحتی داشته باشی و به سلا ...

ممنونم خانمی آخه امروز تازه موعدم یعنی هنوز عقب ننداختم گفتم شاید این عدد زیاد باشه

مبارک باشه عزیزم...

یاداور خاطرات شدی برام. منم اسمم غزال و اولین ازمایش بتام دقیقا 1379 بود    ایشاله به سلامتی به دنیا بیاد 

من که یک گل پسر دارم و دوقلو نبود

قیمتی ترین جواهری که میتوانید بر گردنتان بیندازید...دستان فرزندتان است.

خانومی چه دارویی استفاده کرده بودی ؟چند ماه بود اقدام بودی؟

خداجونم ممنونم که من لایق مامان شدن دونستی خودت مراقب فندقم باش من عیدیم از حضرت معصومه گرفتم ایشالا همه ی منتظرا به مراد دلشون برسن