2733
2734
عنوان

شستن و خشک کردن شورت

4403 بازدید | 22 پست

خانوما ما خونه مون بالکن نداره آفتاب گیر هم نیست ... شورتم رو پهن میکنم تو خونه ...

شورت رو میشورم اما نمیدونم با چه شوینده ای بشورم بهتره؟  کسی میدونه؟ نظرتون چیه با ژل بانوان بشورم؟ 

و اینکه چون جلوی نور افتاب نمیتونم بذارم برای جبرانش چیکار کنم؟ 

کسی راهکاری داره ؟ 😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اتو کن عیزم.اتو داغ بکش روش ک تمام میکروب های باقی مونده هم از بین بره با حرارت

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

فقط صابون لباسشویی .بعدشم آ ب داغ .بعد خشک شدن اتو 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

من هیچ وقت درک نکردم چرا لباس زیرخانم ها باید پنهان باشه...

مگه چیه؟ لباسه دیگه...تازه الان مردا هم ک شورت های مثلثی میپوشن...

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2740

منم خونمون بالکن نداره ؛افتاب گیرم نیست میبرم پشت بودم بند رخت گذاشتم ،دو سه ساعت تو ظهر افتاب بخوره لباس ها بعد میارم 

خدایا شکرت😍 همه ی زندگیم فدای دخترای نازم 😍     یکتا  و  رستا  😙😙😙
شورت مثلثی 😅 مگه قبلن چی میپوشیدن 😂

پادار دیگه...قبلنا پادار می پوشیدن.خخخخخ

2706