2733
2734
عنوان

همسایه بالایی بی شخصیت

| مشاهده متن کامل بحث + 1007 بازدید | 33 پست
همسایه بالایی ندارن؟برید باهاشون حرف بزنید بگید از این به بعد پا بکوبید تا آدم شن

اتفاقا همسایه بالایی دارن انقدرررر ارومن ک نگووو 

جالبه همسایه بالایی  و روبروییشون هم از دستشون  شاکی اند

راز خوشحال زندگی کردن ،توقع نداشتن از دیگران است...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتفاقا همسایه بالایی دارن انقدرررر ارومن ک نگووو  جالبه همسایه بالایی  و روبروییشون هم از ...

بگید همسایه ها یاری کنن تا بتونید رامشون کنید

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

[QUOTE=47621539]عزیزم تو همه ساختمانها همچین مشکلاتی هست ما که هر چند وقت یه بار باید یه تذکری بدیم همیشه دعا میکنم ...[/

سه ماه این خونه رو خریدیم ، ب شوهرم میگم من نمیخام بمونم باید بفروشیش 

بدتر ازهمه میگرن هم دارم همش سردرد دارم 

2731

من که طبقه اخر و انتخاب کردم خداروشکر ارامش دارم اما خودم واقعا رعایت میکنم واسه طبقه پایینیمون حتی واسه جابه جایی میز ناهارخوری ام نمیکشم رو زمین بلند میکنمش که صدا نده تو خونه دمپایی روفرشی هم نمیپوشم و مهمونامم بچه کوچیک داشته باشه ارومشون میکنم که ندون

فرشته کوچولوی مامان ,پناه قشنگم 26اردیبهشت 98زمینی شد خدا جونم ممنون 😍😍😘😘
من که طبقه اخر و انتخاب کردم خداروشکر ارامش دارم اما خودم واقعا رعایت میکنم واسه طبقه پایینیمون حتی ...

بخدا منم همینطور ،جارو برقی هم میخام بکشم یه ساعتی میکشم ک پایینی بیدار باشه این زنه هفت صب جارو برقی میکشه 

اتشاالله بترکن 

ب شوهرم میگم خونه رو بفروش یجا دیگ طبقه اخر بخر

بچه ها ،اگه بچه دارن واقعا کنترل بچه خیلی سخته .ما خونمون ویلاییه وخداروشکر مزاحم مردم نشدم ولی واقعا اگه تو اپارتمان بودم حتما منو ازتراس پرت میکردن پایین چون اصلا نمیتونم بچمو اروم کنم به هیچ وجه. قبلا میدیدم زنا میگفتن نمیتونیم وبچه شیطونه وفلان ولی میگفتم نه بابا اینا خودشون بی فرهنگن ولی الان واقعا خودم دیدم چه مصیبتیه بچه ی شیطون داشتن.همیشه خدارو شاکرم که تواپارتمان نیستم وگرنه ابروم میرفت

بچه ها ،اگه بچه دارن واقعا کنترل بچه خیلی سخته .ما خونمون ویلاییه وخداروشکر مزاحم مردم نشدم ولی واقع ...

اگ بچه هاش کوچیک بودن میگفتم تقصیری ندارن 

بچه هاش هشت ساله و ده ساله ن 

مشکل من راه رفتنشونه از مادر وپدر تااااا بچه ها😢

من که طبقه اخر و انتخاب کردم خداروشکر ارامش دارم اما خودم واقعا رعایت میکنم واسه طبقه پایینیمون حتی ...

همسر من میگه همه جا همینه. بخاطر اینکه ما قبلا طبقه آخر بودیم بالاترین طبقه متوجه این قضیه نبودیم. منبعد هم میریم بالاترین طبقه تا خلاص شیم.

مهمونی ساعتش مشخصه....دیگه بچه مهمونها که کله سحر نمی دوند و آخر شب ثم نمیکوبن.ما خودمون هم آروم راه میریم و میز نمیکشیم. بالایی ما مدام مشغول میز جابجا کردنه. هرروز به دلیل اینکه تو خونه تدریس میکنه

خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار
اگ بچه هاش کوچیک بودن میگفتم تقصیری ندارن  بچه هاش هشت ساله و ده ساله ن  مشکل من راه رفت ...

بالایی ما دوتادختر داره شتر. دبیرستانی.عین یابو دنبال هم میکنن

بخدا منم همینطور ،جارو برقی هم میخام بکشم یه ساعتی میکشم ک پایینی بیدار باشه این زنه هفت صب جارو برق ...

جارو برقی ساعت 11شب شروع میکنه بی پدر.. من هم که باید ساعت 6صبح پاشم.

جارو برقی ساعت 11شب شروع میکنه بی پدر.. من هم که باید ساعت 6صبح پاشم.

خدا ب دادمون برسه یا صبر بهمون بده عزیزم 😢

2706