2733
2734
عنوان

کمکم کنید لطفا اگه میتونید

163 بازدید | 26 پست

سلام میخوام ادامه تحصیل بدم پنج ساله ترک تحصیل کردم تا ساله سوم راهنمایی درسام عالی بود نمره هام کمترینش هیجده بود سال اول مشکل داشتم نتوستم بخونم معدلم کم شد دوازده حالا میخوام دوباره بخونم چه رشته ای خوبه و زود میتونم کار کنم اینده داره راهنماییم کنید

سلام

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم تا سوم خونده بودم بعد ۳ سال دبیرستانو دارم تو بزرگسالان میخونم غیرحضوری متاسفانه فنی نداشت کار برای رشته فنی زیاده 

اگه تو روزایِ سخت کنارمون نیستین لطفا تو لحظه های شادیمون بیاین یه موز وردارین و برین シ
سلام میتونید راهنماییم کنید

برو دنبال علاقت اون چیزی گه عاشقشی

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
سلام میتونید راهنماییم کنید

رشته ای که باجمون ودل دوستش داری

2738
به چه درس هایی علاقه داري؟ دوست داری در اینده چه شغلی داشته باشی؟

از سر علاقه که نیس ازاینکه بیکارم توخونه و نمیتونم بچه دار شم میخوام ادامه تحصیل بدم 

[QUOTE=47553367]منم تا سوم خونده بودم بعد ۳ سال دبیرستانو دارم تو بزرگسالان میخونم غیرحضوری متاسفانه فنی نداشت کار ب ...[/Qمطمئنی فنی نداره مگه شما کجایی الان سال چندو میخونی و چه رشته ای 

از سر علاقه که نیس ازاینکه بیکارم توخونه و نمیتونم بچه دار شم میخوام ادامه تحصیل بدم 

خب اگه علاقه نداری این همه کار،‌برو دنبال یه چیز دیگه.

برای درس خوندن مثلا به دروس پزشکی علاقه داری، دروس ریاضی رو بیشتر دوست داری، از جامه شناسی وادبیات و عربی خوشت میاد و یا ...

باید ببینی چی رو دوست داری که توش موفق بشی.

اگرم علاقه ای نداری خب چرا درس؟

گیرم که آب رفته به جوی باز آید، با آبروی رفته چه باید کرد؟
خب اگه علاقه نداری این همه کار،‌برو دنبال یه چیز دیگه. برای درس خوندن مثلا به دروس پزشکی علاقه داری ...

خب علاقه ندارم دوس دارم کار کنم همه جا دیپلم میخان منم هیچ حرف ای ندارم متاسفانه

[QUOTE=47553367]منم تا سوم خونده بودم بعد ۳ سال دبیرستانو دارم تو بزرگسالان میخونم غیرحضوری متاسفانه ...

گفتن نداره :/ من به هنرم علاقه داشتم ک اونم نداشت البته تهران و شهرای دگ دارن 

من زنجانم تجربی میخونم

اگه تو روزایِ سخت کنارمون نیستین لطفا تو لحظه های شادیمون بیاین یه موز وردارین و برین シ
2706