2733
2739

من به دمیترون جواب ندادم ..کلا هیچی نمیتونم بخورم از غذا حالم بهم میخوره ..دکتر این کپسولو داد ..خوردم اما انگار معدم اتیش گرفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظر من اصلا قرص نخور تحمل کنی خیلی بهتره من موقع بارداری دخترم هیچی نخوردم تا ۶ ماهگی ۱۵ کیلو وزن کم کردم ولی برا بارداری بعدیم دمیترون خوردم الان که سقط شده همش عذاب وجدان دارم میگم شاید این همه قرص بی تاثیر نبوده

به نظر من اصلا قرص نخور تحمل کنی خیلی بهتره من موقع بارداری دخترم هیچی نخوردم تا ۶ ماهگی ۱۵ کیلو وزن ...

نه من سر اولیم دمیترون خوردم مشکلی نبود ...نمیدونم ایندفعه بدترم یا تحملم کمتره ..همش گریه گریه ...

2738

اين قرص رو هم يه دكتر گوارش عالي بهم داد هم دكتر زنان،

فكر نميكنم مشكلي باشه

ولي كلا من تجربه اي كه از سه ماه اول بارداري دارم اينه كه هر دارويي بخوري تاثير نداره بايد دوره اش بگذره من معده درد بدي داشتم تا وارد ٤ماه شدم خوب شدم 

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
نه من سر اولیم دمیترون خوردم مشکلی نبود ...نمیدونم ایندفعه بدترم یا تحملم کمتره ..همش گریه گریه ...

همیشه دومی بدتر روحیات ادم چون دیگه میدونی چی در انتظارته و اینکه این حالت تهوعا چقدر قرار طول بکشه واسه همین تحملش سختتره