2733
2734
عنوان

یه تاپیک برای یادگرفتن مدیریت ریزهزینه های زندگی وراه های پس انداز.

| مشاهده متن کامل بحث + 964599 بازدید | 14438 پست

سلام  من ۴۰۰ صفحه خوندم.. دیگه دیدم فقط لیست خریدو خرج روزانه شده ۳۰۰ صفحرو رد دادم اومدم اینجا.. اگه نکته ظریفیو رد دادم بگید که برم بخونم 

تو این چنروز من پاکت گذاشتم

قلک خودم همیشه داشتم هرچی دسم بود میریختم چالش پول هفتگی ام شرو کردم تا عید باز کنم

چون هرسال عید دسمون خالیه

نمیدونم چقد در میاریم در ماه و چقد خرجه که از اول مرداد میخام بنویسم.. ولخرج هستیم خیلی زیاد .. امیدوارم بتونم مث قدیمیای اینجا موفق باشم.. تا به رویاهام برسم واقعا این تاپیک خیلی روم اثر گذاشته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نميدونم دقيق درآمدمون چقدره چون شغل شوهرم آزاده و با اين شرايط بازار...تو نرم افزار خانه ما وارد ميکنم.800اجاره،297بيمه تامين اجتماعي،150بيمه عمر،35000آرايشگاه من وهمسر،50کادوي زايمان داديم.222700پول قبض موبايل و برق واسه چندماه مونده بود.90000خرج پوشک و دکتر دخترم.بقيش هم تقريبا 400تره بار و مرغ و سوپري و لبنيات.

2731

برام خرج گوشت،لباس،برنج زياده که ميخوام هرماه حتي اون ماهي که نميخرم يه مقدار براي هر کدوم کنار بذارم تا موقع خريدش خرجش برام سنگين نياد.از اول مخارج رومينوشتم ولي از اين ماه تاريخ ميزنم که مثلا دستمال کاغذي و شوينده رو 20تير خريدم تا مقدار مصرفم رو دقيق بدونم.بعضي موقعها شرايط يه طور ميشه که بايد سفت و سخت باشم.با متعادل خرج کردن کم ميارم.البته سعي ميکنم به همه چي برسم.

سلام دوستان. من خیلی وقته تاپیک رو دنبال میکنم.خیلی عالیه. اما من خودم ازقبل اخلاقم همیشه اینطوری بوده که خیلی حسابگرهستم امابرای خودم به اندازه خرج میکنم.مایه ساله عروسی کردیم و خونه خودمم یعنی اجاره نمیدیم. اما قسط وام زیاد داریم همسرمم مغازه داره و بچه نداریم.دقیق نمیدونم درآمدچقدره اما بیشتر پولمون میره واسه وام هایی که برای عروسی و .. اینا گرفته بودیم یعنی پس اندازنشده. قبل عروسی ماشین داشتیم ولی فروختیم پولشولازم داشتیم. مم یه پس اندازی داشتم که مال خودم بود اما دیدم بدون ماشین سخته وفعلابااین قسطانمیشه ماشین خرید بخاطرهمین باپول خودم ماشین خریدیم اما به نام من. شاغل نیستم اما کم وبیش قبلا ازسودهمون پس اندازم واسه خودم وخونه خرج میکردم درکنارهمسرم.

حالا بنظرتون کار اشتباهی کردم باپس اندازخودم ماشین خریدم؟

البته اینم بگم همسرم هیچوقت کم نذاشته برام و اصلا خساست نداره

سلام دوستان. من خیلی وقته تاپیک رو دنبال میکنم.خیلی عالیه. اما من خودم ازقبل اخلاقم همیشه اینطوری بو ...

سلام عزیزم 

کار خوبی کردی ماشین خریدی چون بدون ماشین سخته..اما چون عادت داشتی به بودن پس اندازت و سود ماهانه ش..با شوهرت صحبت کن و شروع کنید به اندازه پول ماشین برگردونین به حسابت که سود میگیره

2738
فعلاکه داره این بانکه هی سنگ جلوی پامون میندازه

ایشالا جور میشه عزیزم ذهنتو آزاد کن و مثبت فک کن

راجبه خونه 57 متری ب نظرم برات عالیه چون مهمون زیاد نداری چاره ای نیست خب وقتی بخوای پول سیوکنی باید از ی جایی شروع کنی ایشالا خدا کمکت کنه❤

من ب دستان خدا خیره شدم'معجزه کرد😍❤
ایشالا جور میشه عزیزم ذهنتو آزاد کن و مثبت فک کن راجبه خونه 57 متری ب نظرم برات عالیه چون مهمون زیا ...

ان شالله مرسی عزیزم 

رهن کامل میکنم اگه وام خدابخوادجورشه حالاهرچندمتر

چقدر تاپیک خوبیه من و همسرم به تازگی داریم یه خونه میخریم جفتمون رو هم نزدیک 3300 تومن میگیریم و اگر کار خونه خوب پیش بره انشالا قسطمون میشه 1800 قسط خونه و 1040 هم قسط دیگمون که تا عید 500 کم میشه بچه ها دعا کنید این چند ماه سخت نگذره باید بزنم تو فاز پس انداز برای ماشینمون تا سال دیگه باید بخریم 

خدایا خودت همراهم باش تا فندوقم به سلامتی به دنیا بیاد
2706