2733
2734
عنوان

یه تاپیک برای یادگرفتن مدیریت ریزهزینه های زندگی وراه های پس انداز.

| مشاهده متن کامل بحث + 970645 بازدید | 14438 پست
سلام دوستان منم که قلک گذاشته بودم و از ماه بعد یه قرعه کشی 50 تومنی واسه خودم شرکت کردم که ماهانه ...

منم دو تا قرعه کشی شرکت کردم خیلی خوبه هم پس انداز  هم اگه همون اول  اسمت در بیاد انگار یه جورایی وام بدون سود و بهره دادن میگیری

طلای بی اجرت ؟ چجوری میشه خرید؟!

به نظر من سکه بهتره یا اگه قراره یه مدت طولانی نگهش داری طلای بی اجرت بگیر. چون طلای بی اجرت درسته اجرت ساخت نداره ولی 9 درصد مالیات و 6 درصد سود رو طلافروش ازت میگیره .مثلا من یه النگو بدون اجرت گرفتم 950 تومن نزدیک 150 تومن همین 15 درصدش شد انگار 800 طلاش می مونه برام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😁😁😁ول کنید این حرف هارو  راهکاربديدوگزارش کارای خوب روزانتونو  شماقلک گذاشتين؟

سفید برفی جون واسه هر وعده چندتا تکه گوشت میذاری؟ هر نفر چند تکه؟

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍

بچه ها 

تا اونجا که من میدونم مدام داره تاکید میشه که در هفته هرکس بیشتر از 200 گرم گوشت قرمز نخوره میگن کم کم باعث بالا رفتن کلسترول و غلظت خون میشه ... اون هایی که خیلی گوشت استفاده می کنید یک دفعه قطع کنید خیلی آروم آروم پیش برید مثلا اول مخلوط گوشت چرخ کرده با کمی سویا بعد هر دفعه سویاش رو بیشتر کنید و دیگه قطع کنید وگرنه اگر همسرتون عادت به خوردن گوشت زیاد داشته باشه یا خرج کردن زیاد و شما بخواهید یک دفعه سخت بگیرید هم خودتون خسته میشید هم همسرتون همراه نمیشه آروم آروم شروع کنید

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 

یکی از دوستان نوشته بوده سالیانه خیلی کم برنج و روغن استفاده می کنه اگر لطف کنید تنوع غذایی بدون برنج و روغن رو هم بذارید خوبه اگر این تاپیک جاش نیست تو یه تاپیک جدید 

ممنونم از لطفتون 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
سفید برفی تو چقد شبیه منی😄😄😄 منم اصلا رو خورد و خوراک کنترل نداشتم  اما الان ک با این تاپی ...

آره گلی منم شروع کردم 

یکم زندگيمودرست تر کنم نتیجه اش کم يازيادهرچي که هست ازین وضع بهتره 

بچه ها منم افسردگی گفتم ما درامدمون نسبتا بالاست اما مخارجمون هم خیلی زباده ماهی سه ونیم اجاره دفت ...

خانمی شما 5 شنبه و جمعه هم دانشگاه میرید؟؟ 

من عقدم هنوز سال 98 دیگه می‌خوایم عروسی کنیم شوهرم ه تازهمعلم شده توی تهران حقوقش کمه حدود یکو چهارص ...

من از تجربه خ÷و

من همه تاپيكو نخوندم ولي خواهشن يه راهي به منم بگين 

شغل همسرم بساز و بفروشه كه خب درامد ماهانه نداره با اين شغل يه مغازه با ارادرش داره كه ماهي ١١ و خورده اي اجارست كه ميشه نفري ٥ وخورده اي مه ١ تومنش ميره واسه قسط خونه از خودمونه و ماشينم كه داريم با يه دختر ٢ ساله ولي واقعا كم مياريم شديد 

مرد بودن به يه من سيبيلو ريش نيست ... مرد اونيكه با شلوار كردي خلاف جهت باد بدوئه
2706