2737
2734
عنوان

یه تاپیک برای یادگرفتن مدیریت ریزهزینه های زندگی وراه های پس انداز.

| مشاهده متن کامل بحث + 964783 بازدید | 14438 پست
بچه هالطفاشماهم  برنامه روزانتونوبگيد  این که درروز چه کارهایی انجام داديدتازندگي درنهای ...

سفیدبرفی جان از برنامه امروزم بگم که حدود ۱۰روز پیش شوهرم به خریده که من مربا درست کنم ولی من هی گفتم نه و اهلش نیستم و خوشم نمیاد از مربا حالا میخوام اینها رو خورد کنم یکمش مربا یکم خشک کنم واسه چای به تاحالا درست نکردم بار اوله با بقیش خورش به آو درست کنم 

امروزم کوکو درست کردم کم اندازه یه وعده روغن سرخ کردنی خیلی کم زدم چون واسه سلامتی هم خیلی مضره 

ولی متاسفانه میوه ای که وسه روز پیش خریدیم همش خراب بود و ۱۰تومن رفت توی سطل اشغال یخ زده و بدمزه بود باید دفعه بعد توی خریدش دقت کنه همسرم 

یارب نظر تو برنگردد...

سلام منم امروز عدس پلو درست کردم دو وعده هم شام هم نهار همیشه دو وعدش با گوشت بود الان فقط یوعدش همیشه یکیلو گوشت چرخی رو سه بسته میکردم این بار ۴بستش کرددم 

دلیل زنده بودنم پسرم وباباش  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بستگی به محل زندگی داره... الان من داشتم با خواهرم صحبت میکردم گوجه تهران کیلو ۲/۸۰۰ شیراز ۱/۲۰۰

من تهرانم اراه اینجا گرونه همه چی

خوشبختی داشتن کسی است که بیشتر از خودش تو را بخواهدوبیشتر از توهیچ نخواهد.

بچه ها داشتم در مورد این تاپیک به دوستم میگفتم..

گفت وااای از گدا بازی بدم میاد.ادم باید خرج کنه.خیلی ناراحت شدم.

گفتم درست خرج کردن گدابازی نیست.

مثلا کسی که فقط یه تومن ته حقوقش میمونه نمیتونه ولخرجی کنه.باید مدیریت کنه

یا مثلا ما که مستاجریم اگه الان مدیریت نکنیم اخر سال خونه گرونتر شد تو میای باقی مونده پول رهن رو میدی؟؟دیگه ساکت شد

ولی متاسفانه بعضیا درست خرج کردن رو خساست میبینن.

من امروز کلا خرید نداشتم.

فقط دو تومن دادم دخترم واسه یه زنگ تفریحش.من فقط دوشنبه ها بهش پول میدم تغذیه بخره..همش خودم واسش لقمه و میوه و مغز میذارم.

پفیلا هم خودم درست میکنم.

بجاش پول بهش میدم بندازه قلکش..

2738
بنظرتون با ماهی ۶۰۰ میشه خورد و خوراک و اداره کرد چون میخام بقیشو پس انداز کنم فقط ۶۰۰ میمونه

میشه ما هم تهرانیم

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
بنظرتون با ماهی ۶۰۰ میشه خورد و خوراک و اداره کرد چون میخام بقیشو پس انداز کنم فقط ۶۰۰ میمونه

میشه ما هم تهرانیم چند نفرید؟

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 

بهترین منبع اهن: شیره انگوره که در طب سنتی میگه بهتره برای صبحانه شیره انگور و ارده میل شود

حتی برای بچه هایی که میخوان قطره اهن دریافت نکنند میگن شیره توت و شیره خرما و شیره انگور به مقدار مساوی مخلوط بشه و صبح و عصر یه قاشق مرباخوری به بچه داده بشه جای قطره آهن رو می گیره 

منم میخوام مربا درست کنم البته به درست کردم یه کیلو تموم شه دوباره درست میکنم هویجم درست میکنم حیف از تابستون بفکر نبودم که البالو و توت فرنگیم درست میکردم 

دلیل زنده بودنم پسرم وباباش  
2706