2737
2734
عنوان

لاغری

300 بازدید | 23 پست

تا حالا کسی دمنوش یا گیاهی استفاده کرده برای لاغری و نتیجه گرفته باشه؟من الان چند روزه دارم گل زیره استفاده میکنم میگن چربی سوزه...

منم دلم میخواد مامان شم .ولی اگه ۲۰سال دیگه بچم بهم گفت کاش منو بدنیا نمی آوردی😢چی بگم بهش ...😔
زیره رو دم کن بخور یا رو پلو بریز آره لاغرکننده ست

اره دم میکنم...طعمش هم خوبه

منم دلم میخواد مامان شم .ولی اگه ۲۰سال دیگه بچم بهم گفت کاش منو بدنیا نمی آوردی😢چی بگم بهش ...😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برنامه کرفس نصب کن طبق اون بخور ورزش کن پیاده روی کن

متاسفانه وقت پیاده روی ندارم...کرفس و دارم واقعا مفیده؟

اول از همه از عطاری نعناع فافلی بخر و دم کن قبل غذا بخور..تو یه ماه انقد اشتهات کم میشه و انگار حجم معده رو کم میکنه پنج شش تا لقمه بخوری قشنگ سیری...بعدشم چای سبز عالیه

♥𝙻𝚘𝚟𝚎 𝚘𝚛 𝚖𝚘𝚗𝚎𝚢?? +perspolis♥�
2738
اره چای سبزم خیلی خوبه سرعت سوخت وسازو میبره بالا

چای سبز قبلا میخوردم ولی میگن برای کبد ضرر داره

چای سبز قبلا میخوردم ولی میگن برای کبد ضرر داره

اولین باره میشنوم اینو .من شنیده بودم برای کبد چرب خوبه🤔

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2706