2733
2739
عنوان

شما بالکن خونه تون رو چجوری تزیین می کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 17565 بازدید | 64 پست

سلام دوستان 

من که هر گلی تو بالکن میزارم از بین میره. اونایی که تجربه خوبی دارن اسم گل هاشونو بگن شاید بالکن منم خوشگل شد.

آها این پرنده ها هر گلی می زارم میشینن روش یا میشکنن یا میخورن. ازین کبوتر بزرگا کسی چاره ای برای اینا داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من بالكن خونه رو ترجيح ميدم يك يا دو تا صندلي بذارم و كلي گل و گياه ، اگه كوچيك باشه و شيشه داشته باشه هم كفش رو فرش ميكنم تا راحت بتونم برم و بيام و عصرا بتونم ازش استفاده كنم. و ازين كه بالكن تو بعضي خونه ها هيچ استفاده اي نداره تعجب ميكنم چون واقعا ميشه كلي توش خوش گذروند 

سلام دوستان  من که هر گلی تو بالکن میزارم از بین میره. اونایی که تجربه خوبی دارن اسم گل هاشونو ...

وای دقیقا مثل من.یاکریم همیشه تو بالکن مون گل هامو برگاشو نوک میزنه میخوره.گلم کچل شده بخدا.نمیدونم چی کنم ؟شما چیکار کردید برا مشکلتون؟

من لوله بزرگ آب رو از وسط به دو نیم تقسیم کردم از این سر تا اون  بالکن، توش گل ناز آفتابی کاشتم همه رنگشو دارم. همسایه هون فکر کرده بود همشون مصنوعین موقع آب دادن منو دید باور نمیکرد.من اوایل اسفند بذرشو میکارم واسه اردیبهشت میشنه به گل دادن تا آبان ماه گل داره.هر روزم گل جدیده  هرسالم بذر خودشو جمع میکنم که باز تو اسفند بکارم.

چند نوع گل دیگه م مثه اطلسی و‌مینا  کاشتم ولی این از هموشون مقاومتر بود و عاشق آفتابه .   یه اجاق گاز یه شعله م واسه بعضی غذاها که با زودپزن فس فس میکنن گذاشتم بیرون یا کوکویی شامی چیزی که بوش نخوام تو خونه بپیچه میزارم رو اون اجاقه