2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام
ثناجون انشالله همین ماه نتیجه بگیری...من ماه پیش دیر شروع کردم روز 13 فلیکل 6 داشتم ولی روز 19 کیت تخمکگذاری مثبت شد.....این ماه از اول پری شروع کردم یعنی باید بعد تموم شدن پری شروع کنم؟
سلام
من هم از روز 7 پری شروع کردم و الان که 20 پری هنوز ادامه می دم ، آخه هنوز 15 روز نشده .
ثنا جون شما فقط 8 روز مصرف کردید؟ قبلاً با دارو چه نتیجه ای داشتی؟ آیا پیاز بهتر از دارو عمل کرده؟
2738
بچه ها جون سلام من پریهام منظمه گاهی جلومیندازم ولی هرماه پری میشم من قبلا که ازقرص استفاده میکردم همچین فولیکولی داشتم اما شوشو ضعیفه خودمم تنبلی تخمدان دارم یه ماه که هیچ دارویی استفاده نکردم توروز14پری فولیکولم 14بود اما اینماه که ازپیازاستفاده کردم انقدرشده بود فکرکنم امروزم تخمکم ازد شده باشه چون دمای بدنم دیروز36.3بودامروز36.8شده بود من هروزدمای بدنم رواندازه میگیرم

من ازروز8 پری خوردم چون میترسیدم توپری بخورم روزای پریمو طولانی کنه برای همین گفتم پاک شم که خیالم راحت شه توکل به خدا انشالله همه نتیجه بگیرن پیازدرمانی حداقلش اینه که گیاهیه هزارجورعوارض مثل قرص نداره
خدا جون بابت دخمل خوشگلم ممنونم ازت هیچ وقت اد امید‌خدا نا امید نشید‌
زیبایی جون کسی که پرولاکتین بالا داره فقط از نوک سینه ترشح داره و فقط یکی؟اخه من قبلا توی ازمایشاتم که بالا نبوده.ولی تو هاله نوک سینه یه برجستگی ریزی گاهی یکی دوتا هست که اگه فشار بدم سفید ازش میاد بیرون ابکی هم نیست.بیشتر هم یه طرف هست یکی دیگه کمه گاهی نیست.به نظرت چیه اینم پرولاکتینه؟کسی میدونه؟
سلام بچه هااااااااااااااااااااااااااااااااااا من امشب شب چهارم پریودم و از روز اول شروع کردم افتضاح به خونریزی افتادم کمک کنید روزی یک بسته نوار هم جواب نمی ده به نظر دوستان طبیعی یا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من هم تو برنامه سداسایان که یک پرفوسور اومده بود فقط پوست خارجی پیاز که مایل به قهوه ای و زرد رنگه توصیه میکرد و همه به اونجا ایمیل میزدند که ما این کار رو کردیم و نتیجه گرفتیم ... منم میخوام امتحان کنم
2706