2733
2739
چرا معلوم نیست مگه مطلبش نیومده شما بخونین

چرا یعنی چی در مان با عامل همانند مسبب بیماری 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ما یکی از اشنا هامون با این طب درمان شده،دکترا بهش گفته بودن امکان خوب شدنت خیلی کمه ولی خدا رو شکر جواب گرفته فعلا شما هم براش دعا کنید،مشکلش خونی بوده و در باردار شدن مشکلش خودش رو نشون میده. 

برای رسیدن به آرزوهامون یه صلوات بفرستید... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا یعنی چی در مان با عامل همانند مسبب بیماری 

یعنی همانند درمانی ،با استفاده از داروهایی که دکتر میده مطابق اون بدن خودش رو درمان میکنه

2728
دكتر حسين نور بها.مطبش پاسدارانه.منم خودم موافق اين نوع وزن كم كردن نيستم به هيچ وجه اما همسرم خيلي ...

عزیزم قرص واینا داره واسه لاغری؟رژیم داره؟

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
دكتر حسين نور بها.مطبش پاسدارانه.منم خودم موافق اين نوع وزن كم كردن نيستم به هيچ وجه اما همسرم خيلي ...

چرا اگه جواب داده ،داروهاش اصلا ضرری نداره چون کاملا طبیعه

ميدونم كه خيلي جواب ميده ي بنده خدايي اسم شديد داشت درملن شد يكي از دوستاي منم دماغشو عمل كرد بعد به خوانوادش گفته بود كه وقتي از اتاق عمل اومدم قرص هاي هميوپاتي را هر چند ساعت زير زبونم بزارين ولي دكترم نفهمه اسم قرصشم ارنيكا بود و اين برا جلوگيري از خونريزي و كبودي و البته اين كارو تا يك هفته ادامه داده بود و دكترش فكر كرده كه كار عمل خوب بوده كه اصلا انگار نه انگار نه ورمي نه خونريزي و حتي كبودي

من اينو با چشم خودم ديدم ي دكتري بود خيلي معروف بود اسمش دكتر ناصري بود كه استاد هميو پاتي كه از اصفهان ميومد تهران و دكتر تهراني كه همين دوست من شاگردش بود چون دوستم خودشم پرستار بود

2738
2706