2737
2734
عنوان

از شدت سرفه دارم خفه میشم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 31882 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان سمت چپ گردن و کتفم درد گرفته. دیفین هیدرامین از همه این دارو های گیاهی قوی تر هست اما اصلا روی من اثر نداره ،من از دوستم سرما خوردنی رو گرفتم اون اصلا اینجوری نشد

کسی که تو رو نمیبینه نگاهش درگیر یکی دیگه س حالا هی خودتو تغییر بده
2728
پس پیش دکتر خوبی نرفتی. اگه خس خس سینه هم داری صد در صد اسم هست.

ازمایش اسم دادم حتی با دستگاهای پیشرفته 

اسپریش رو هم استفاده کردم ولی تشنج گرفتم و مشخص شد اسم ندارم .  ختی دکتر شربتی بهم  داد که مخلوطی از متادون توش بود و  مسکن خیلی قوی  برای اینکه ارومش کنه  اونم اثر نکرد .. الان  همین هفته یه خورده بینیم کیپ شد  ولی سرما نخوردم    که بخوام بگم مال اوه فقط احساس سرماخوردگی کردم و این سرفه شروع شده  لعنتی  هم اعصاب منو خورد میکنه هم اطرافیانم رو/// اینقدر شدتش  زیاده که مغزم و سرم درد میگیره .  

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 
اینی که من گفتم رو امتحان کنید معجزه میکنه عالیه خودم امتحان کردم

مرسی عزیزم این خیلی جالب بود. فردا سر راهم اگر عطاری بود حتما می‌خرم 

صوفیا جان ،من یک بسته آموکسی سیسیلین رو‌ تموم کردم ،اصلا منی دونستم که این سرفه ها ممکنه به اسم تبدی ...

ببین من مشکلم مث تو بود شایدم بدتر

یکسال زجر کشیدم 

هر داروی گیاهی و شیمیایی بود خوردم 

هر شربتی بود نوش جان کردم

اخرش رفتم دکتر گفت به جای دو ورق ازیترومایسین باید مثلا ۴تا میخوردی 

و اسپری و یه چن تا قرص دیگه 

بعد اون دیگه هر وقت مریض شدم همین ازیترومایسین رو خوردم 

اصلا واسه سرفه فقط همین دارو مناسبه 

اونم واسه حالت عادی وگرنه که حتما متخصص باید ببینه نسخه بده

شمایی که داری امضای منو میخونی  بله با شمام   امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😚
2738
یعنی وقتی نفس میکشی از سینت صدا میاد. مثل حالتی که ادم داره خفه میشه.

من گاهی صدای خروس میده ولی دکتر که میرم  اروم میشه تا پام رو میذرم تو مطب ... حتی  مشکوک به برونشیت بودم که اونم نبود  .. نمیدونم چه دردیه و چه مرضیه ولی هر چی هست  خیلی منو عذاب میده 

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 
ارکایش اسم دادم حتی ا پسریش رو هم استفاده کردم ولی تشنج گرفتم و مشخص شد اسم ندارم .  ختی دکتر ...

دقیقا عین من ،امروز تو تاکسی یه دفعه شروع شد ‌ و من خیلی خجالت کشیدم !!یک خانمی هم کنارم نشسته بود برگشته میگه تازه سرما خوردی ؟؟😑نگران بود از من بگیره !!من مقنعم رو گرفته بودم جلوی صورتم و سرم رو سمت پنجره گرفته بودم !!به جای اینکه بگه حالت خوبه !؟یه وقت خفه نشی !!تو اون شرایط اون سوال رو میپرسه!منم واقعا یک هفته پیش مریض شده بودم 

من گاهی صدای خروس میده ولی دکتر که میرم  اروم میشه تا پام رو میذرم تو مطب ... حتی  مشکوک ب ...

تست ریه باید بدی و عکس رنگی بگیری 

شمایی که داری امضای منو میخونی  بله با شمام   امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😚
ازمایش اسم دادم حتی با دستگاهای پیشرفته  اسپریش رو هم استفاده کردم ولی تشنج گرفتم و مشخص شد اس ...

دکترش فوق تخصص ریه بود؟

مشکل سینوزیت نداری؟

پیش یه دکتر گوش و حلق و بینی هم برو.

مشکل معده نداری؟

انقدر داروها هست که سرفه رو بند بیاره.

اسپری هم باید درست تجویز بشه.

اگه تهرانی من یکی دو تا دکتر خوب میشناسم.

سلام ،من پارسال یکی دو ماه درگیر سرفه بودم یه  روز رفتم عطاری بهم شربت زوفا داد یعنی بگم که گفته بود بعد سه روز خوب میشی واقعا هم شدم.....واسه زمستان همیشه گیاه زوفا و پنیرک نو خونه داشته باش..پنیرک برای سرفه عالی

تمام شهر هم زلیخا شدند....تو یوسف باش....
دقیقا عین من ،امروز تو تاکسی یه دفعه شروع شد ‌ و من خیلی خجالت کشیدم !!یک خانمی هم کنارم نشسته بود ب ...

من واقعا خودم خجالت میکشم   از شدت این سرفه ها  . گوش خراشن یعنی 

2706