2737
2734
عنوان

کارخیر.....کمک مالی

2195 بازدید | 9 پست
بچه ها یه خانم 28 ساله که متولده 62 هستش و بخاطر اعتیاد وبداخلاقی همسرش طلاق گرفته یه دختر3.4 ساله هم داره......واسه تامین مخارج زندگیش چون هیچ پولی نداره وهیچ جا کاری هم پیدا نکرده چون نمیخاسته به کارهای خلاف رو بیاره چندماه پیش یکی از کلیه هاشو 6میلیون فروخته و 5 میلیونش رو داده و یه خونه تویکی از مناطق جنوب تهران سمت خزانه رهن کرده و اون یک میلیون رو ماهی 300 هزا اجاره میده........چون خیلی خانم با ابروداری هم هست از کسی هم تقاضای کمک نمیکنه...........اون کلیه اش رو که گفتم به یکی از اشناهای ما که پیوندی واسه کلیه بود فروخته وبعد از عمل که ازش پرسیدن دلیل فروختن کلیه اش رو گفته......من خودم تو ماه رمضون تا اونجا که تونستم کمکش کردم....الانم اون تنها تقاضاش اینه که حداقل یه کار واسش همون طرفا ترجیحا پیدا بشه که بتونه مخارج زندگیه خودش و دخترش رو بده و خدای نکرده به راههای خلاف واسه امرار معاش زندگیش نیفته......کسی اگه کمکی میتونه بکنه بگه که ادرس و شمارش رو بهش بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره واقعا.........خودمنم وقتی خانومرو دیدم خیلی دلم سوخت..........انقد جوونه ....تفاوت سنی ش قط چندسال باخودم بیشتر نیس..........می دونم که اینجور ادما کم نیستن ولی وظیفه خودم دونستم بگم شاید کسی بتونه براش کاری کنه.........دلم به حال دختر کوچولوش سوخت که وقتی یه اسباب بازیه کوچولو ی خیلی ناقابل بش دادیم از خوشحالی داشت بال در می اورد.......
2731
یه بازار کار بگیر توش پر از شغله....یا نیازمندی ها
امام علی(ع) در نامه ای خطاب به مالک اشتر: ای مالک!شباهنگام کسی را در حال گناه دیدی صبح به آن چشم نگاهش نکن، شاید سحرگاه توبه کرده باشد و تو ندانی!
نیازمندی ها رو دیدم....ولی هنوز کاری مناسب یه خانم پیدانکردم واسش........به هرحال مرسی نداجان................از شما هم ممنونم علی اقا.............ایشالا که همیشه موقق باشین وسلامت.......خوشحال میشم اون مراکز رو بهم معرفی کنین

خانم هایی که قصد اهدای تخمک دارن برای تمام شهر ها گیرنده داریم بابت اهدا 4 میلیون داده میشود لطفا اگر کسی را میشناسید و نیاز مالی داره خبرش کنید متشکرم 09371606109 09300974443واتساپ در خدمتم مشاوره تلفنی و توضیحات بیشتر 

2740