2733
2734
عنوان

آیا یک سقط باعث ناباروری میشه؟

1162 بازدید | 50 پست

دوستان من تو هفته ۱۲ جنینمو به خاطر نداشتن ضربان به طور طبیعی و بدون قرص و کورتاژ سقط شد میخواستم بپرسم آیا یک سقط باعث ناباروری میشه؟

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 سوگل و سورنا نفسهای مامان🩷🩵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برای بارداری بعدی میترسم هم اینکه نشه هم اینکه دوباره این اتفاق بیوفته😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
سلام  لطفا اگر ميشه جواب اين سوال منو بديد؟ هپارين قويتره يا سلكسان؟

سلکسان

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
ممنون  ولي نمي دونم چرا دكتر من ميگه فقط هپارين 😥

شاید سلکسان برات زیاد باشه

من از تست مثبت تا هفته ۳۰ سلکسان دوز ۶۰۰۰زدم

از هفته ۳۰ تا روز قبل عمل روزی دوتا هپارین ۵۰۰۰زدم که معادل روزی یک عدد سلکسان ۴۰۰۰هست

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ن عزیزم.من چندبار گفتم تو تایپیکها اینجاهم میگم من بعد ی سقط یماه نگذشته بدون پریود دوباره باردارشدم خداروشکر

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
خیر به هیچ وجه این چه حرفیه میزنی دوباره باردار میشی

ممنونم شما میدونی علت ایست قلبی جنین تو ۱۰ هفتگی چیه و اینکه چطور میشه پیشگیری کرد؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706