2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای عزیزم مبارکه خوشبحالت توروخدا منم دعا کن خیلی دلم نی نی میخاد
این شالا سالم بدنیا بیاد شوهرتو سورپرایز کن البته اگه بهش نگفتی چه لحظه قشنگی
پسرم نفسم به نفست بنده خدایا شکرت
2740
مبارکه به سلامتی
برای منم دعا کن
فلسفه ام این است:به من ربطی ندارد که دیگران در موردم چه میگویندو چه فکری می کنند.من خودم هستم و هرکاری را که مراشادکند وبه دیگران ضرر نرساند انجام میدهم .هیچ توقعی ندارم وهمه چیز را میپذیرم.اینگونه زندگی بسیار آسانتر میشود.
برو وقتی بی بی چک به این سرعت نشون داده حما آز هم نشون میده
فلسفه ام این است:به من ربطی ندارد که دیگران در موردم چه میگویندو چه فکری می کنند.من خودم هستم و هرکاری را که مراشادکند وبه دیگران ضرر نرساند انجام میدهم .هیچ توقعی ندارم وهمه چیز را میپذیرم.اینگونه زندگی بسیار آسانتر میشود.
الان بری آز خونت هم مثبته. منم وقتی باردار شدم سریع ب ب چ مثبت شد و رفتم خون اونم جواب داد. کاذب و خارج از رحم که با ب ب چ معلوم نمیشه عزیزم وقتش که شد توی سونو دکتر بهت میگه که انشاالله مال تو همه چیش درسته. اصلاً به چیزای منفی فکر نکن.
خدایا خودت واسمون خوش بخواه
ووووووووووووووووووووووووووووووووووووووای مبارکککککککککککککککککککککککککککککککککه
به سلاممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممتی
انشالله سلامت و سالم نه ماه د یگه بیاد تو بغلتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
بووووووووووووووووووووووسسسسسسسسسسسس