2733
2734
عنوان

ساکت بودن دختر نوزادم غیرعادیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4026 بازدید | 42 پست
این و اون از حسودیشون ک تو راحتی این حرفو میزنن  حالا یکم بی قرار بود میگفت واااااااااااای از ...

دقیقا الان به بچه من همین حرفو میزنن 

مردم همیشه یه حرفی دارن واسه گفتن

هر کس به اندازه ضربه هایی که خورده،تنهاییشو محکم تر بغل کرده.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بيا بچه داداش منو ببر به فاميلات نشون بده تا رو سربچت قسم بخورن اين بچه جوريه كه تو مهموني اول باباش اونو بقل ميكنه تا گريه نكنه مامانه شام ميخوره بعد جاشونو عوض ميكنن كلا همه از دستش فرارين

خدایی از صبح باهاش سرگرم هستم. ماساژش میدم، بازی میکنم، کتاب میخونم، بازیهای تقویت هوش سن چهار ماهو انجام میدم. ارتباط چشمی با همه برقرار میکنه، غریبه میبینه اخم میکنه و نگاهش میکنه تا کم کم براش آشنا بشه. من و باباشو خیلی خوب میشناسه. 

کاش اینقدر غیرعادی و با چشمای گرد منو نگاه نکنن..... فکر دل مادر رو بکنن.... 

خدایی از صبح باهاش سرگرم هستم. ماساژش میدم، بازی میکنم، کتاب میخونم، بازیهای تقویت هوش سن چهار ماهو ...

وای تو حوصله ای داریاااا 

حرف مف زدن توام قشنگ علمی منطقی جواب بده 

یا نه اصن 

گوش نده چی میگن 

مروم ما هیچ وخت قرار نیس سرشون تو لاک خودسون باشه 

خودتو بخاطر بقیه اذیت نکن

وااای خوشبحالت لذت ببر دختر من۱۶ماهشه هنوز دهنش بازه

بچه قبلی تو فامیل شوهرم هم همینطور بود. الانم هست. میگی فلانی (اسم بچه) سلام. شروع میکنه گریه و جیغ بیخود.... انگار اون غیرعادی بود حالا بچه منو با چشمای گرد و متعجب میبینن.... 

من خودم دیر حرف زدم و میگن تخم کبوتر دادن بهم تا حرف افتادم. شوهرم هم میگن اینقدر آروم بوده که از صب ...

خدا را شکر که بچه ت آروم هست

منم همیشه از خدا می خوام یه بچه آروم بهم بده

چون دست تنهام

خواهر ندارم

مامانم هم گرفتار ه

بچه قبلی تو فامیل شوهرم هم همینطور بود. الانم هست. میگی فلانی (اسم بچه) سلام. شروع میکنه گریه و جیغ ...

به قول دوستان بچه هرجور باشه مردم براش حرف درمیارن ساکت باشه یه چی میگن نق نقو باشه یه چی ولی حداقل ساکت باشه خودتم راحتی و آرامش داری