2733
2734
عنوان

بهترین و قطعیترین راه درمان زردی نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 264396 بازدید | 58 پست
چه جالب روغن ماهی رو تاحالا نشنیده بودم. دکترم مثلا تو کرمانشاه حرف اولو میزنه ولی داشت بدبختم میکرد ...

اسم دکترت چی بود منم‌کرمانشاهم

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پسرمن الان ۲۹روزش هست بعد از تولد روزششم زردی گرفت درجه۱۴بود با کلی دارو ودکتر ودارو گیاهی عطاری درجه ۱۳ شد دیگه پایین نیومد الان نزدیک یکماه هنوز زردی داره خدب نشده چشاش خیلی زردن نگرانشم نمیدونم دیگه چیکارکنم حتی حجامت پشت گوش انجام دادم هرکاری لازم بود کردم توروخدا بهم بگین چیکارکنم زردیش بره صورتش خیلی زرد شده الان

توروخدا بهم بگین برای زردی پسرم چیکارکنم برطرف بشه نگرانم خیلی

منم الان یک ماهه درگیرم دیگه کم آوردم

دلم مي خواهد يک دختر داشته باشم.?دختري با موهاي بلند مشکي و چشم هاي درشت خندان. اسمش را بگذارم "گيسو" و هر وقت دلم آشوب بود بنشانمش روي زانوانم و گيسهايش را ببافم تا قلبم آرام بگيرد.حالا که فکرش را ميکنم دلم ميخواهد "باران" هم داشته باشم. دختري لاغر و قد بلند که با صدايي مخملي برايم شعر بخواند. يک دختر تپل و مهربان با گونه هاي سرخ و گرد هم ميخواهم. اسمش را بگذارم "آلما" و موهايش را با شامپوي سيب بشويم تا حسودي موهاي طلايي خواهرش "گندم" را نکند. آدم براي دختري با موهاي طلايي جز گندم چه اسمي مي تواند بگذارد. معلوم است، "خورشيد"! اصلا خورشيد بايد اولين دخترم باشد و هر صبح که چشمهايش را باز مي کند ببيند خواهرش "شبنم" زودتر از او سماور را روشن کرده، "شادي" را بيدار کرده و به "نسترن" رسيده. دلم ميخواهد در حياط خانه م "ترانه" بخواند و "بهار" برقصد. "نگار"م خودش را لوس کند و من به هيچ کدام نگويم که روز تولد خواهرشان "الهه" مجذوب چشم هايش شده م. دلم چقدر دختر مي خواهد. روزهايم بي "سحر"، شبهايم بي "مهتاب"، آسمانم بي "ستاره" و زندگي بدون "افسانه" ممکن نيست. تازه يک "ساقي" هم ميخواهم تا سرم را گرم کند و "همدم" تا درد دل هايم را برايش بگويم. "رويا" مي خواهم تا انگيزه زندگيم باشد و "آرزو" که دليل نفس کشيدنم. دلم ميخواهد يک دختر داشته باشم. دختري که خودم را توي چشمهايش و آرزوهايم را روي پيشانيش ببينم. هيچ اسمي توصيفش نکند. همه چيز باشد و هيچ نباشد. از هر قيدي آزاد باشد و در هيچ ظرفي جا نشود. رهاي رها باشد! آري، انگار دلم مي خواهد دخترم "رها" باشد..
پسرمن الان ۲۹روزش هست بعد از تولد روزششم زردی گرفت درجه۱۴بود با کلی دارو ودکتر ودارو گیاهی عطاری درج ...

پسر منم الان ۱۰ روزه شه زردیش ۱۸ بود دو روز بستری شد اومد روی ۹ فرداش دوباره شد ۱۱ دوباره گذاشتمش زیر مهتابی الان شده ۹ روزی دو سه بار بهش ترنجبین میدم با شیرخشت کنار شیر خودمم بهش شیرخشک میدم بشتر ادرار کنه زردیش کمتر بشه پسر من فاویسمه زردیش دیر میاد پایین خدا کنه دیگه بالا نره با این اوضاع کرونا نمیشه هی بری دکتر و بیمارستان 

2738
توروخدا بهم بگین برای زردی پسرم چیکارکنم برطرف بشه نگرانم خیلی

اینجا ما کدو رو با پوست رنده میکنن در حد پنج دقیه میزارن روی سینه و کمرش دیگه حمومش میدن فقط در حد پنج دیقه نه بیشتر بچه فشارش میافته زیادی بزاری بی حال میشه 

پسر منم الان ۱۰ روزه شه زردیش ۱۸ بود دو روز بستری شد اومد روی ۹ فرداش دوباره شد ۱۱ دوباره گذاشتمش زی ...

سلام زردز بچتون خوب شد دوست عزیز?شما براش اخرش چیکار کردی دختر منم زردی داره گرچه مامانم میگه زردی همه بچه ها داشتن خوب میشه ولی من خیلی نگرانم 

سلام زردز بچتون خوب شد دوست عزیز?شما براش اخرش چیکار کردی دختر منم زردی داره گرچه مامانم میگه زردی ه ...

نه هنوز خوب نشده چشماش هنوز زرده دیروز با تست رو پیشونی هشت و نیم بود دیگه کلافه شدم هر کار میکنم تمام نمیشه زردیش

بابا زردی همه میگیرن چیز وحشتناکی نیست ک دکترا بزرگش میکنن...مرسی ک تجربتونو گفتید

ولی اگر زدری بالا باشه و درمان نشه همه بدن بچه رو درگیر میکنه و ناقص میکنه. همسایه ما همینطوری شد همه بدن بچه بهم ریخته الانم بیست سالشه و ناقص شده

خداوندا از تو کمک میخواهم و میدانم که دست نیازم را خالی از لطفت باز نمیگردانی.⚘❤🤲
2706