2737
2739
عنوان

عاقا انگل گرفتم،ب دادم برسین

| مشاهده متن کامل بحث + 70934 بازدید | 34 پست
اره توی نت الان خوندم که حتی از طریق ملحفه ها هم قابل انتقاله کلا  حالم بد شد

چیز مهمی نیست عزیزم‌که بخواد نگرانت کنه ولی حتما قرصشو بگیر وبخورین وگرنه زیاد میشه اذیتتون میکنه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
چیز مهمی نیست عزیزم‌که بخواد نگرانت کنه ولی حتما قرصشو بگیر وبخورین وگرنه زیاد میشه اذیتتون میکنه

مرسی عزیز خیالم راحت شد،

بیشتر ازاین حرصم میگیره ک چطور ارد بدنم شده،من کجا و انگل و غذای آلوده کجا

اوضاع مملکت جوریه که شب های جمعه اموات برای شادی ما فاتحه میخونن😶😶😶😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیز خیالم راحت شد، بیشتر ازاین حرصم میگیره ک چطور ارد بدنم شده،من کجا و انگل و غذای آلوده کجا

برای اکثر مردم دیگه یکی دوبار پیش میاد تو زندگی 😊😊 انشالله که زود از شرشون خلاص میشی

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2728
خانمی شما برای درمان انگل دارو مصرف کردین؟برطرف شد؟

سلام عزیزم،بله مصرف کردم دکتر نرفتم از داروخونه قرص انگل گرفتم،اسمشو یادم نیس ولی،

یک روزه خوب شدم خداروشکر

سلام عزیزم،بله مصرف کردم دکتر نرفتم از داروخونه قرص انگل گرفتم،اسمشو یادم نیس ولی، یک روزه خوب شدم ...

یه روزه،حداروشکر،نشونه دیگه ای هم داشتین؟لاغر و بی انرژی شده بودین؟آزمایش انگل هم دادین؟

یه روزه،حداروشکر،نشونه دیگه ای هم داشتین؟لاغر و بی انرژی شده بودین؟آزمایش انگل هم دادین؟

آره تقریبا یکی دوروزه کاملا خوب شدم،شکمم دردمیکرد،ازناحیه مقعد خارش داشتم،حالت تهوع و کم اشتها،چون زود متوجه شدم لاغرنشدم،

آزمایش ندادم چون داخل مدفوع دیدم انگل هارو

2738
سلام عزیزم،بله مصرف کردم دکتر نرفتم از داروخونه قرص انگل گرفتم،اسمشو یادم نیس ولی، یک روزه خوب شدم ...

سلام ..ببخشید مشکل شما حل شد؟؟دیگه برنگشت؟؟میشه اسم قرص روب منم بگین

دراوج مغروربودن مهربان است🥺💔                                                            اصلا میشودبرایش مرد☹️                                                  خودمومیگم😌✌️😘
دورت بگردم هم وطن چقدر سختی میکشید 😢😢حتما بخاطر زندگی تو چادره خداکنه زود صاحب سرپناه شید.هرچند از ...

عزیز دل ممنونم بابت هم دردیت

سلام ..ببخشید مشکل شما حل شد؟؟دیگه برنگشت؟؟میشه اسم قرص روب منم بگین

سلام بله عزیز خوب شدم.اسمش رو یادم نیس چی بود ولی میتونی از داروخونه سوال کنی.یه قرص جویدنیه قهوه ای رنگه

سلام بله عزیز خوب شدم.اسمش رو یادم نیس چی بود ولی میتونی از داروخونه سوال کنی.یه قرص جویدنیه قهوه ای ...

گرفتم ولی هیچ تغییری نکرده عزیزم.

دراوج مغروربودن مهربان است🥺💔                                                            اصلا میشودبرایش مرد☹️                                                  خودمومیگم😌✌️😘
2706