2733
2734
عنوان

قرص اگنوگل (قطره ویتاگنوس) به لطف ومعجزه پروردگار من رو مامان کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 629380 بازدید | 4035 پست

من از روز اول پریودم صبح ها ناشتا میخوردم تا ۲۳ روز 

بعد به مدت یک هفته  قطعش میکردم و به محض شروع پریودم دوباره میخوردم مدام نمیخوردم چون شنیده بودم قاعده آوره و در صورت حامله بودن امکان سقط وجود داره کسایی که قصد بارداری ندارن و فقط برای منظم کردن قاعدگیشون ویتاگنوسو استفاده میکنن نیازی نیست قطعش کنن امیدوارم همگی نتیجه بگیرید به خواست خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام  من دو ماه قرصای تحرک تخمدان و کلی امپول زدم اما باردار نشدم با وجود فولیکول خوب . هر ماه ...

سلام  من هم دوماهه ویتاگنوس خوردم مشکل شما رو پیدا کردم ماه قبل که خوردم بعد یک هفته دوباره پری شدم و این ماه هم از اواسط ماه به لکه بینی افتادم ولی هنوز پری نشدم نمیدونم علتش چیه هرمونام بهم ریخت یا اینکه باردارم؛؛؛ شما ماهی که ویتاگنوس خوردید باردار شدید؟

تا خدا هست به عالم چه نیازست 
2731
قرصارم میتونی دوبرابر بخوری ولی اگه قطررو گرفتی حتما حتما روزی 80 قطره 40 تا صب و 40 تا غروب بخور با ...

شما با قرص ويتاگنوس نتيجه گرفتين؟

لطفا برای حاجت دلم یک صلوات میفرستید
شما با قرص ويتاگنوس نتيجه گرفتين؟

آره عزیزم من روزی 80 قطره میخوردم صب40 شب 40 نیم ساعت قبل غذا الانم خدارو شکر یه دختر دوماهه دارم قطرش از قرصش بهتره زودترم جذب میشه

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
آره عزیزم من روزی 80 قطره میخوردم صب40 شب 40 نیم ساعت قبل غذا الانم خدارو شکر یه دختر دوماهه دارم قط ...

شما مشكلتون تخمدان پلي كيستيك بود؟ بعد از چند دوره مصرف درمان شديد؟

2738
شما مشكلتون تخمدان پلي كيستيك بود؟ بعد از چند دوره مصرف درمان شديد؟

من کلا تخمدانم کار نمیکرد فولیکولم با لتروزول میشه 3 میل درصورتی که باید 18 یا 20 باشه من همون ماه اول نتیجه گرفتم البته بدنا باهم فرق داره ممکنه چن ماه طول بکشه پلی کیستیکا فک کنم زودتر نتیجه میگیرن

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
من کلا تخمدانم کار نمیکرد فولیکولم با لتروزول میشه 3 میل درصورتی که باید 18 یا 20 باشه من همون ماه ا ...

پلي كيستيكها نسبت به كيا سريعتر درمان ميشن؟

من از  روزی دست چپ و راستم و شناختم مریضی وقفه داشتم دوسال ازدواج کردم ولی اقدام به بارداری نداشتم یعنی تا شش ماه نمی خواهم فعلا بچه و این دفعه دکتر به جای قرض جلو گیری بهم قرض ویتا گونس داده البته فقط برا پری مرتب شه و هورمونام خیلی بالا بوده و الان صورتم خیلی جوش زده همچین هم مریض شدم ولی یک ماه سه روز چند روز عقب جلو مندازم خواستم بدونم این مریضی طبیعی خودم یا مثل قرض جلوگیری با کمک قرص آیا من باردار میشم آیا کسی باردار شده خوشحال میشم جواب بدین خواهش 

2706