2733
2734
عنوان

کار نکردن شکم نوزاد چهار ماهه

10325 بازدید | 26 پست

سلام دوستان دختر چهار ماهیه من به لبنیات حساسیت داره ..الان دو هفتست معدش بد کار میده دفعه قبل بعد پنچ روز شیاف کردم تا کار داد اونم یه عالم ولی یبوست نبود .دکتر گفت خودش میمرده بعد هفت روز احتمالا .دل درد نداره فقط کم شیر میخوره منم هر یه ساعت و نیم یه بار بهش شیر میدم و همین طور نفخ زیادی داره مدام باد میده ..حالا چکار کنم .نمیدونم کسی ایا این تجربه رو داشته؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دختر من ٤ماه ودوهفته اس شكمش يه روز در ميون كار ميكرد سرماخورد بهش آنتي بيوتيك دادم اسهال شد از اون موقع به بعد خوب كار ميكنه ولي چون بهش آهن ميدم يخ ذره سفت شده وبو بد ميده

اولین اشتباهت اینه که تند تند شیر میدی 

هنوز هضم نکرده میدی بالا میاره ونظم معدشو میریزی بهم هر وقت گرسنه شد بده 

بعدش داره تپل میشه که شکمش دیر به دیر کار میکنه 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

شیر خشک میخوره یا شیر خودتو ...وزن گیریش چ جوریه

اگه شیر خشکیه که عوض کن ..اگه شیر خودته حتما کمه سیرش نمیکنه ..مایعات زاد بخور ..به بچتم یکم رازیانه ی دم کرده بده واسه نفخش ..

من یه پسر شیطونم
2738

👈کار کردن شکم شیرخواران ریفلاکسی از روزی ۵ بار تا هر ۵ روز یکبار طبیعی است و کارنکردن شکم تا ۲ هفته نیز بی خطر است

ولی اگر کودک برای دفع مدفوع دچار بی قراری باشد بهتر است پیگیری شود

ما که از هرچه ترسیدیم سرمان آمد،بیا تمرین کنیم کمی از خوشبختی بترسیم!!!!

برای نفخ و کار نکردن شکم نوزاد؛

اول این که با یه گوش پاک کن روغن کرچک بزنین داخل مقعدش زود شکمش کار میکنه و باد معدش هم خالی میشه.اطراف نافش رو هم جهت عقربه های ساعت با کرچک ماساژ بدین.

دوم هم شیاف گلیسیرین که کاملا هم بی ضرر هست برای نوزاد  رو میتونین از دارو خانه و با مشورت با دکتر داروخانه تهیه کنین.

اگر شما هم زمان عاشق دونفر بودین،نفر دوم رو انتخاب کنید، چون اگه واقعا نفر اول رو دوست داشتین هرگز عاشق نفر دوم نمیشدین( جانی دپ)
اولین اشتباهت اینه که تند تند شیر میدی  هنوز هضم نکرده میدی بالا میاره ونظم معدشو میریزی بهم ه ...

رفلاکس نداره یا لااقل پنهانه...بعدشم خودش درخواست میکنه

2706