2733
2739
عنوان

چشم رنگی دوست ندارم ولی...

| مشاهده متن کامل بحث + 6375 بازدید | 51 پست
قهوه ای تیره جز مشکی حساب میشه😁😁😁 مظلوم نیستی

😂😂😂

تو معجزه خدا تو زندگی منی❤خدایا خودت مواظب نی نی من و همه نی نی ها باش و هرکس آرزوی نی نی داره دامنشو سبز کن (آمین)❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان همه بالنزومز مصنوعی زیبامیشن

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه
2731
2740

چشم منم عسلی مایل به سبزه

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

گل ما ک ته مونده ی گل بقیه بوده 

هرچی شن و ماسه بود نصیب ماشد الان شده لک و جوش 😒😒😒😒😒😒

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
گل ما ک ته مونده ی گل بقیه بوده  هرچی شن و ماسه بود نصیب ماشد الان شده لک و جوش 😒😒😒😒😒😒

دقیقا

دماغمو نگم که من داشتم میومدم خدا دیده یادش رفته دماغ بزاره

از همون دور گلو پرت کرده توصورتم دماغم این شکلی شده😁😁😁😁استغفرالله

یه دونه شوهرشبیه اوزجان دنیز،خرپول که عاشقمه چیه؟؟؟اونم ندارم😔😔😔
2706