2733
2734
عنوان

چشم رنگی دوست ندارم ولی...

| مشاهده متن کامل بحث + 6376 بازدید | 51 پست
دقیقا دماغمو نگم که من داشتم میومدم خدا دیده یادش رفته دماغ بزاره از همون دور گلو پرت کرده توصورتم ...

آی خدا دقیقا دقیقا داداش من همیشع میگه 

میگه که من دماغ نداشتم خداهم حوصله نداشتع ی گوله گل برداشتع زده تو صورتم گفته اینم دماغ تو 😂😂😂😂😂

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به جون جدّم نیست در حدّم😅😅😅😅

الکی مثلا من از این پلنگام😕😁😁😁

سعی کنین از چیزای اعتیادآور دوری کنین....سیگار...الکل....چای....یه آدمی که به نظر خوب میاد....یه آدمی که به نظر خوب میاد....یه آدمی که به نظر خوب میاد....یه آدمی که به نظر خوب میاد....یه آدمی که به نظر خوب میاد...یه آدمی که بِ....
2731

ای بابا الن که همه میتونن چشماشونو رنگی کنن و خوشکل شن

لنز میزارن

دماغ عمل میکنن

لب پروتز میکنن 

منم اینکارارو کم از اینم خوشکل تر میشم

مثلا من حسودی کردم   

من له غم کوردستان و کرمانشاه شریکم....باز هم مردم کورد تسلیت.       بیاین بهتون نیاز دارم لطفا یه رای بدین مهیار صادقی  https://t.me/joinchat/AAAAAESDFFAGSggXe4cUvQ   
چشای من قهوه ایه 😐😐😐 چشم‌مشکی خوشگله  رنگیم که خوب ایرانیا دوست دارن فقط ما چش قهوه ایا م ...

تو کیمیایی؟قلمت خیلی شبیه کیمیاس 

👈به بچه ها یاد بدید که به غریبه ها👥👤 بگویند خانم  یا آقا عمو یا خاله گفتن موجب حس اعتماد در کودکان می شود و می تواند به راحتی کودک را فریب دهد