2737
2734
عنوان

ختم بسم الله

49940 بازدید | 109 پست

دوستان من خیلی به ختم بسم الله اعتقاد دارم همه جا هم خوندم که 90% خاجت گرفتن ازش اما امشب تو یه سایت دیدم نوشته معتبر نیست این ختم! درست میگه؟! تو رو خدا جواب بدید من روز نوزدهمم

به کمک خدا و قانون جذب، به تمام خواسته هام میرسم✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی معتبره

ما یه نسخه قرآن خیلییییییییی قدیمی تو خونه بابام داریم، 

که حدیث های امام صادق (ع) رو درباره ختم کردن بسم الله توش هست

از امروز اگه ببینم کسی پشت سر این دختر دری وری بگه و از این حرفای خاله زنکی بزنه ... دهنشو کاه گل می‌گیرُم .

من 40 روز تمام گرفتم و هر روز یک دور تسبیح اضافه میکردم.  هفته قبل تموم شد وهنوز منتظر اجابت  دعام هستم نا امید نشدم چون میدونم خدا بنده هاش رو بی جواب نمیذاره دیر یا زود داره ولی بالخره جواب میده خواهر عزیزم. 

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 
2738
به هرختمي اعتقاد داشته باشي ميگيره

ممنونم که گفتی عزیزم یهو دو دل شدم از دست این حرفای بیخود سایتا.💜

چرا عزیزم معتبر تو ادامه بده ان شاالله بصلاحت باشه حاجت روا میشی

ممنونم عزیزدلم یهو دو دل شدم اونو خوندم. کلی مزسی از حرفت بازم مطمئن شدم💖

من اعتقاد دارم بهش 

ولی واقعا سخته 

سه روز اخر نشد بگم و روز بعدش یازده هزارتا گفتم دیگه بعد چهل روز ورد زبونم شده

هنوزم میخوام صلوات بفرستم یهو به خودم میام میبینم دویست تا بحق بسم الله... گفتم😓

منظورت ذکر بحق بسم الله الرحمن الرحیم هست که چهل روزه ؟ من یکی دو بار ازش حاجت گرفتم یبارم نه

اره عزیزم همون. ممنونم که گفتی بازم مطمئن شدم💜

خیلی معتبره ما یه نسخه قرآن خیلییییییییی قدیمی تو خونه بابام داریم،  که حدیث های امام صادق (ع ...

ممنونم که گفتید واقعا مطمئن شدم بازم💜

من 40 روز تمام گرفتم و هر روز یک دور تسبیح اضافه میکردم.  هفته قبل تموم شد وهنوز منتظر اجابت&nb ...

ایشالا که حاجت روا میشی عزیزم کلی مطمئن شدم باز به این ختم خدا حاجت همتونو بده

2706