2737
2734
عنوان

داستان زندگی آقای ناد

| مشاهده متن کامل بحث + 801 بازدید | 63 پست

این بار یکی میگه من اقا هستم.... حالا ما باور نمی کنیم اقاست میگیم.... نه خانمه... دروغ میگه

من یه کاربر قدیمی ام که قطع دسترسی شدم و حالا بعد مدتی دوباره با یه اسم دیگه اووومدم. دردهامو گفتم قبلا اما چون خدا رو دارم خیلی شاکرم .. اما شما برام خیلی دعا کنید....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بجای اینکه خود خانما تشویق کنن مردا بیان اینجا تا بهتر دنیای همدیگه رو بشناسن و بتونن استفاده کنن از ...

بابا طرف یجوری میگه بسیجیم و پیراهن رو شلوارو دکمه اخر بسته و مسجدی نمازی خب واسه چی عضو ی سایت زنانه شده . اینش برام عجیبه . بعدشم هدفش چی بود از تعریفش. خودش گفت هدف دارم اخرم چیزی نگفت

مینا قری هستم
2738
والا..خخخخ

عزیرم انقدر سرت و بالا پایین می کنی همش ميگم الانه که گردنش بگیره

خخخخ  

من یه کاربر قدیمی ام که قطع دسترسی شدم و حالا بعد مدتی دوباره با یه اسم دیگه اووومدم. دردهامو گفتم قبلا اما چون خدا رو دارم خیلی شاکرم .. اما شما برام خیلی دعا کنید....

کاشکی میشد در کنار هم بتونیم تبادل نظر کنیم بدون جنجال

البته اینو بگم که هر دو طرف باید احترام بذارن و ادب و نزاکت رو رعایت کنن

هر کسی رعایت نکنه دیگه خودش این حق رو از خودش سلب کرده که دیگران بهش احترام بذارن

😎 67 روز پیش تولدم بود اونایی که کادو ندادن امروز اماده کنند 😎

واقعا كه زشت بود هر چي از دهنشون در اومد گفتن توهين به يه نفر نميتونه خنده دار باشه خيلي زشته يه نفرو به خاطر مذهبي بودنش مسخره كرد اينجا هم خانوماي مذهبي هستن بايد به هم ديگه احترام بزارين نه اينكه شخصيت و اعتقادات هم ديگه رو زير سوال ببريم 

من فقط خواننده بودم و خندیدم و هیچوقت تواین تاپیک های خنده دار و عجیب کامنت نمیزارم   ولی فرق ...

الان شما که کامنت نزاشتی اونجا چرا کاسه داغتر از آش شدی خانم؟ من حرفم با اون خانمهاست.شما خودتا اذیت نکن.

بجای اینکه خود خانما تشویق کنن مردا بیان اینجا تا بهتر دنیای همدیگه رو بشناسن و بتونن استفاده کنن از ...

مگه خدا دنیای واقعی رو ازمون گرفته که بخوایم اینجا تو سایتی که اسمش نینی داره و اصلش واسه بارداری و زنا و بچه هاست ببینیم چجورین!؟!!؟؟؟؟ مردی که متاهله و تو این سایت وقتش و میگذرونه و دنبال درد و دله یه مشکلی داره!

I'm just a tired Mom with a part time job,please be kind and rational so i can be as nice as i usually am
2706