2737
2739
عنوان

میوه پخته برای بچه

289 بازدید | 7 پست

سلام خانوما دکتر گفته همسرم معده اش مشکل داره اصلا نباید میوه و سبزیجات خام بخوره

لطفا بگید میوه هایی ک نمیشه کمپوت کرد رو چطوری براش درست کنم ک بخوره مثل پرتقال نارنگی موز اینا

ممنون از همراهیتون

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
 مرکبات واسه کسی که معدش ناراحته مشکل درست میکنه. مولتی ویتامین بخوره تا وقتی بهتر بشه

واقعا؟ من فقط سیب و هلو و گلابی رو میدونم ک میشه کمپوت کرد میشه در مورد میوه های دیگ راهنماییم کنید؟

...
واقعا؟ من فقط سیب و هلو و گلابی رو میدونم ک میشه کمپوت کرد میشه در مورد میوه های دیگ راهنماییم کنید؟

بیشتر میوه هارو میشه کمپوت کرد.میوه خاصیتش تو خام بود نشه.  همون مولتی ویتامینو بخوره بهتره. من کیویو کمپوت میکنم. توت فرنگی گیلاس البالو. بیشتر میوه هارو میشه. ولی قندش میره بالا 

بیشتر میوه هارو میشه کمپوت کرد.میوه خاصیتش تو خام بود نشه.  همون مولتی ویتامینو بخوره بهتره. من ...

اخه گفته اصلا نباید میوه خام بخوره براش سمه خوب نمیشه هم ک میوه نخوره گناه داره البته مشکل قند نداره چون من خیلی کم شکر میریزم

...
2738