2737
2739
عنوان

جاررررررررری

961 بازدید | 33 پست

سلام من دوتا جاری دارم که خودم جاری بزرگم وهرسه تامون به ترتیب به فاصله یکسال ازدواج کردیم ومن نسبت به اونا از هر لحاظ سرم هم زیبایی تحصیلات خانواده ولی من هیچ وقت به اونا فخر نفروختم ولی این جاری وسطیه خیلی رومخمه همش میخاد خودش وبه من برسونه ومن یه دختر دارم که 7سالشه واون وسطیه دوتا پسر داره وکوچکه دوتا دختربچه های اول اون دوتا همسن دختر من هستن ولی من بعد از دخترم دوتا سقط داشتم یه حاملگی خارج ازرحم هرجا میرم هر جا میشینم دلم ومیشکنه میگه فلانی یه بچه داره بیچاره دیگه نمیتونه باردار بشه عقده ای شده فلانی حامله گفته یه بچه کمه هر وقت چشمش به من میوفته از این حرفا میزنه جلو همه خوب دلم میشکنه مخصوصا جلو دخترمم میگه اونم همش بهم میگه تو دیگه نمیتونی واسم آبجی یا داداش بیاری مامان بچه بغض تو گلوشه نمیدونم چه برخوردی باهاش کنم عصری هم جایی روضه دعوت بودیم فقط 1ساعت آنجا بودم دوباره این بحث وپیش کشیدودلم شکست واقعا نمیدونم باهاش چکار کنم

من قهرمان زندگیم رو توی آیینه میبینم💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آقا چرا همه نینی سایتیا از جاری هاشون از هر لحاظ سرن😂

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم.

كاري نميخواد بكني يه گوشت در باشه يكي دروازه

بي محلي بهترين كاره

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
2740

واییییی خدا...

چطور از خدا نمیترسه این بشر😔

نمیترسه خدایی نکرده خدا بچه هاشو ازش بگیره😔

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖

حالشو بگیر دلخوری نداره که.. این سری به دخترت حرف زد بهش بگو عزیزم لطفا بار اخرت باشخ که بچه منو هوایی میکنی و دلشو میشکنی فکر نمیکنم اصلا به شما تعداد بچه های من ربطی داشته باشه..

💟همسرم همیشه دوستت خواهم داشت❤

جاریت واقعا عقده ای

قشنگ معلومه ازش سری ک داره از حسادت میترکه

بهش توجه نکن و هر دفعه میبینی داره چرت میگه بگو من اگه مشکل داشتم اولی رو هم نمیتونستم بیارم 

اندوه بزرگیست زمانی ک نباشی همسر عزیزم ❤️❤️❤️

متاسفانه جاری منم اینطوریه اون از من کوچیکتره و بچه دار شده از روزی که این بچه افتاد تو شکمش هی عکس عکس عکس پروفایل تو موبوگرام خودشو جررررررررررر داد حالام که به دنیا اورده داره خودشو پاره میکنه منم پنج ماهه اقدامم ولی فعلا که نشده حسود نیستم ولی حرفاش ناراحتم میکنه دقیقا منم هم از لحاظ خانوادگی هم از لحاظ فرهنگی و هیکل و قیافه ولی متاسفانه مادرشوهرمم با اونه اون کاملا بی تربیت و بی ادب منی که کاملا ادب رو رعایت میکنم به اون بیشتر احترام میذاره انقدر دلم شکسته که حد نداره

خدایا شکرت به خاطر تموم نعمت هات
2706