2737
2739
عنوان

سقط جنین

256 بازدید | 18 پست

سلام من ۴روز پیش متاسفانه سقط داشتم که فرداش دکتر برای اطمینان ازینکه بقایای بارداری دارم یا نه سونوی واژینال نوشت که تایید کرد که چیزی نمونده و دکتر فقط آنتی بیوتیک نوشت برام ازون روز هم خون ریزیم رو به کاهشه ولی بعضی وقتا یه چیزای بافت مانندی دفع میکنم حالا سوال من اینجاس که اگه سونو تائید کرده که چیزی باقی نمونده پس اینا چین و اینکه آیا خطرناکن؟ و اینکه من کی باید برای اطمینان مجددا به پزشک مراجعه کنم؟

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 سوگل و سورنا نفسهای مامان🩷🩵

اون چیزایی که داری دفع میکنی عزیزم دیواره رحمته که تو این مدت ضخیم شده.خب تو باید به صورت طبیعی پریود میشدی اما این چرخه اتفاق نیفتاده و رحمت ضخیم شده.حالا که سقط کردی دیواره ریزش پیدا کرده و از پریود معمولی خونش غلیظ تره و به صورت بافت میاد بیرون

انشالله به زودی دوباره باردار میشی عزیزم

فقط 32 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آز بارداری بدی متوجه میشی که هنوز بتا داری..چندروز خونریزی و دفعی داری تاتموم شه.بهش فکر نکن.بهترین روش سقط رو انجام دادی.خداروشکر.چهارماه دیگه میتونی اقدام کنی.فقط به خودت برس گرمی بخور.کاچی و اینها

خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار
اون چیزایی که داری دفع میکنی عزیزم دیواره رحمته که تو این مدت ضخیم شده.خب تو باید به صورت طبیعی پریو ...

مرسی عزیزم😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آز بارداری بدی متوجه میشی که هنوز بتا داری..چندروز خونریزی و دفعی داری تاتموم شه.بهش فکر نکن.بهترین ...

مرسی گلم آره دکتر گفت خدا بهت رحم کرد کورتاژ نشدی خودش دفع شد انشاالله من که از نظر روحی داغونم خیلی دوست دارم زودتر این روزا تموم شه بتونم دوباره اقدام کنم😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
آز بارداری بدی متوجه میشی که هنوز بتا داری..چندروز خونریزی و دفعی داری تاتموم شه.بهش فکر نکن.بهترین ...

مرسی گلم آره دکتر گفت خدا بهت رحم کرد کورتاژ نشدی خودش دفع شد انشاالله من که از نظر روحی داغونم خیلی دوست دارم زودتر این روزا تموم شه بتونم دوباره اقدام کنم😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی گلم آره دکتر گفت خدا بهت رحم کرد کورتاژ نشدی خودش دفع شد انشاالله من که از نظر روحی داغونم خیلی ...

عزیزم من هم بار دوم داغون شدم.میفهممت.خیلی گذشت تادوباره خوب بشم و به خودم بیام.چشم به هم بزنی میگذره.سرگرمیهای شاد برای خودت درست کن

خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار
عزیزم من هم بار دوم داغون شدم.میفهممت.خیلی گذشت تادوباره خوب بشم و به خودم بیام.چشم به هم بزنی میگذر ...

ایوای یعنی دوبار سقط داشتی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم من هم بار دوم داغون شدم.میفهممت.خیلی گذشت تادوباره خوب بشم و به خودم بیام.چشم به هم بزنی میگذر ...

من میترسم که دوباره این اتفاق بیوفته😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706