2737
2739
عنوان

سونو برای تشخیص جنسیت

208 بازدید | 14 پست

سلام دوستای گلم. دوس دارم وقتی جنسیت نی نیم رو فهمیدم همسرم رو سورپرایز کنم ولی تو همه سونو ها همسرم پیشمه. برا همین میخوام قبل غربالگری دومم، خودم تنها یه سونو برای تعیین جنسیت برم. بنظرتون سونوی زیاد ضرر داره برا جنین؟ برم؟؟؟؟ نرم؟؟؟؟؟ اشتباه تشخیص ندن و بعدا ضایع شم  و اینکه اگه خواستم برم کجا برم که مطمئن باشم درست گفته؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره تهرانم. ممنون عزیزم. آدرس یا شمارش رو داری؟

عزیزم به نظرم سونو اضافه نرو.

همون بذار غربالگری برو.برا غربالگری اول کجا رفتی؟چی بهت گفتن؟

من اولی رو مرکز نسل امید رفتم گفت پسر.غربالگری دوم هم یه جای بی نام و نشون تر رفتم گفت صددرصد پسر.

فقط 33 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
عزیزم به نظرم سونو اضافه نرو. همون بذار غربالگری برو.برا غربالگری اول کجا رفتی؟چی بهت گفتن؟ من اول ...

من چون شوهرم تو بیمارستان آرش کار میکنه و دکتر آشنامون هست تا الان اونجا میرفتم ولی خب دستگاهاشون به روز نیست و تا الان بهم چیزی نگفتن

2738
من چون شوهرم تو بیمارستان آرش کار میکنه و دکتر آشنامون هست تا الان اونجا میرفتم ولی خب دستگاهاشون به ...

حالا جنسیت هرچی باشه فقط سالم باشه

سلامتی نی نی هم از سورپرایز مهم تره.تحمل کن یه بارکی غربالگری برو.حالا خودت چی دوس داری؟

فقط 33 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
حالا جنسیت هرچی باشه فقط سالم باشه سلامتی نی نی هم از سورپرایز مهم تره.تحمل کن یه بارکی غربالگری بر ...

پس بیخیال سورپرایز شم. اره سلامتی برام الویت داره. من دختر خیلی دوس دارم ولی چون بچه اولمه هرچی که خدا بخواد. فقط دوس دارم زودتر بدونم که چیه

از خود دکتر بپرس اگه ضرر نداشت سونو بده.خیلی متخصصه و سرش شلوغ.ازین به بعد میری پیش خودش

اره باید همینکارو کنم. ی جا میگن صوت هستش ضرر نداره و ی جا میگن داره. اسم دکتر صدری رو خیلی شنیده بودم ولی نمیدونستم نزدیکه خونمه. 

من تو این منطقه تازه اومدم برای همین خبر نداشتم.تماس بگیرم ببینم برا کی وقت میده که برای غربالگری بر ...

خواهش میکنم😙خوشحال شدم که نزدیکی

خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار
2706