2733
2734
عنوان

خیلی نگرانم😢لطفابیاین

418 بازدید | 24 پست

ببخشید اصلا دوست نداشتم این موضوعو مطرح کنم اما مجبورم ببخشید انقدرواضح میگم

هفته۱۴ هستم

الان روی لباس زیرم چندتا لکه تیره رنگ دیدم که انگار سبز تیره بود

کمی هم دل درد و کمر درد پریودی دارم و پاهام شدددیدا درد داره

توروخدا لطفا راهنمایی کنید😢😢نکنه اتفاق بدی بیفته زبونم لال

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم.

عزیزم انشاالله چیزی نیست نگران نباش💚

من خودمم سردر نمیارم که راهنماییت کنم😔

سعی کنین از چیزای اعتیادآور دوری کنین....سیگار...الکل....چای....یه آدمی که به نظر خوب میاد....یه آدمی که به نظر خوب میاد....یه آدمی که به نظر خوب میاد....یه آدمی که به نظر خوب میاد....یه آدمی که به نظر خوب میاد...یه آدمی که بِ....
عزیزم انشاالله چیزی نیست نگران نباش💚 من خودمم سردر نمیارم که راهنماییت کنم😔

خیلی میترسم😢

مرسی عزیزم

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انشاالله که چیزی نیست اگه خون نباشه خطری نداره

نکنه خون باشه تیره شده رو لباسم 

نمیدونم فکرم هزار جا میره

خیلی میترسم😢 مرسی عزیزم

نترس عزیزم چیزی نیست انشاالله نی نیت صحیح و سلامته😙😙

سعی کنین از چیزای اعتیادآور دوری کنین....سیگار...الکل....چای....یه آدمی که به نظر خوب میاد....یه آدمی که به نظر خوب میاد....یه آدمی که به نظر خوب میاد....یه آدمی که به نظر خوب میاد....یه آدمی که به نظر خوب میاد...یه آدمی که بِ....
احتمالا عفونت داري بايد بري دكتر بهت دارو بده

خطرناکه؟

2740
نکنه خون باشه تیره شده رو لباسم  نمیدونم فکرم هزار جا میره

نه عزیزم خون نیست اگه باشه قهوه ای میشه انشاالله که چیزی نیست فقط استراحت کن فردا یه دکتر برو

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  

قربونتون برم مرسی که راهنمایی کردین

لطفا دعام کنید دوستای گلم