2737
2739
عنوان

درآمد

3383 بازدید | 40 پست

سلام خانما شما چطور شرایط مالی رو مدیریت.میکنید من شوهرم کارش آزاده با اینکه بعضی ماه ها خوبه درآمدش ولی بازم کم میآریم خیلی غصه میخوره همش درجا میزنیم از دسته منم کاری بر نمیاد دنباله کار گشتم که کمک خرجش باشم ولی پیدا نکردم دو ساله عروسی کردیم بچه نداریم شوهرم همش تو فکره کارم.میکنه بازم همش درجا:-(:-(به خدا منم خیلی مراعاتش میکنم

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اجاره میدید? قسط و این چیزا دارید? طبیعیه. اول زندگی طبیعیه

بله هم اجاره میدیم هم قسط و قرض داریم هزینه.خوردو خوراکم بالاست نمیدونیم.چیکار کنیم:-(

2738
مثلا در امدش چقدره؟؟ خوب اینجا همه دریک سطح نیستن حتی شهر یا استان ها در امدها فرق میکنه 

کارش ازاده بعضی ماه ها خوبه بعضی وقتام کار نیست رنجش دو تومن

اگه درآمدتون متوسطه چند ماه ریز تمام خرجاتونو بنویس ببین کجاها ولخرجی داشتین 

مثلا ما سه ماه نوشتیم دیدیم هزینه هدیه هایی که با مناسبت و بی مناسبت دادیم واقعا زیاده مثلا خونه هر کی میرفتیم یا شیرینی یا شکلات و بستنی اینا میبردیم ، اینو کمش کردیم 

خداروشکر کن عزیزم،واسه ما حداکثرش 2تومنه حداکثررررر با یه بچه

ناشکر نیستم تا چشم به هم میزنیم موعد کرایه خونه میاد پول اب برق گاز و...قسط قرعه کشی خورد و.خوراک،!دلم براش میسوزه کار میکنه ولی همش.تو.خودشه