2737
2739

من همچنان قصد دارم هم ابان هم ماهای قبل و بعدش 😆😆😆

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من امشب میخوام امپول بزنمو اقدام کنم

امپول چی عزیزم؟

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹
2731

البته من فقط ماه پیش و اقدام کردم ولی چون پریودی هام نامنظمه و چند ماهای هست که دل درد شدید دارم روز ۲۰ سیکلم رفتم دکتر متفورمین دارد ولی نشد بهم کلومیفن داد گفت روز یازده بیا سونو دیروز رفتم گفت فردا شب دوتا امپول باهم بزن با دو نوع قرص داده بخورم.ولی خودشم تعجب کرد که چقد زود بهم کلومیفن داده

2738
البته من فقط ماه پیش و اقدام کردم ولی چون پریودی هام نامنظمه و چند ماهای هست که دل درد شدید دارم روز ...

مگه چند وقته اقدامی شما؟

منم ماههای پیش اقدام کردم نشد و الان روز سوم سیکل هستم

سلام منم این ماه دومم است اقدام میکنم و امروز سوم سیکل هستم

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
یکماه این ماه میشه ماه دوم.من ۶ ماهه ازدواج کردم

خیلی زود دارو بهت داده دکترت من الان ۱۱ ماهه اقدامم هنوز دارویی برا تخمک گداری نداده میگه باید ۱ سال بشه بعد😣

اره ماه پیش که رفتم متفورمین و اسید فولیک داد گفت بخور بعد ۶ ماه اقدام کن اگه نشدی بیا.ماه بعدش رفتم ازمایش قبل بارداری نشونش بدم کفتم باردار نشدم کلومیفن نوشت ولی اصلا حواسش نبود بپرسه چن ماه اقدامی منم نگفتم

2706