2733
2734

سلام 

من زیر نظر خانوادم با شخصی وچآشنا شدم و رابطمون نزدیک هشت ماه طول کشید .بخاطر یه جر و بحث و قهر گذاشت رفت. رفتم سراغش پسم زد و از همه جا بلاکم کرد. اصلا سراغمو نگرفت.

مدت کمیه هست میگذره و متوجه شدم چهار تا دخترو جزو دوستانش قرار داده، که قبلا نداشت.. وقتی دیدم خیلی دلم سوخت که چطور تونست اون همه قول و قرار و وعده بذاره و هی بگه دوستت دارم و بره..چطور بخودش اجازه داد ترکم کنه وقتی لباس بله برونمو دوختم.

احساساتام جریحه دار شد میتونست قهر کنه اما نه اینکه ترکم کنه.

خیلی زورم میاد خیلی زیاد، دلم نمیخواد اون خوش باشه و من اینجا هر روز بشینم گریه کنم و چین و چروک صورت مادرمو ببینم با غمی سنگینی که تو دلشه..شبا صدای نالش رو بشنوم، راستش بدم نمباد تلافی در بیارم

اینم بگم تو نت آدرس تموم دوستاشو بلدم... خیلی فشار روحی رومه نگین عیب نداره... راهشو بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب توهم برو خوش باش گریه چرا بکنی اون باید گریه کنه تورو از دست داده.بهتر که رفت همچین ادمی ارزش ندا ...

نمیتونم خیلی تلاش میکنم حالم بهتر باشه ولی هر روز من داغونم

2728

خداروشکر قبل از اینکه رسمی شین فهمیدی چه تحفه اییه مرتیکه 

نگران نباش چوب خدا صدا نداره همچین بزنه پس کله اش 

دل شکستن تاوان داره

شمایی که داری امضای منو میخونی  بله با شمام   امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😚
چه ربطی به چین و چروک صورت مادرت داشت😑  به نظرم خیلی بزرگش کردین

هر وقت مادرم ناراحتی سنگینی داره اینطوره تو این هشت ماه خیلی برنامه ریختیم مهمتر از همه آبرومون بود که ایشون جلو همه برد

حتما به صلاحت بوده که رفته خداوند خیلی بهتون رحم کردن به جاش شاکر باش که حتما یکی بهتر بهتون میدن

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
2738

عزيزم اون ميخواسته بره دنبال بهانه بوده... اينجور آدما مرد زندگي نيستن و هوسرانن... هر لحظه خدا رو شكر كن از زندگيت رفته بيرون...

زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی

فامیل فهمیده بودن؟؟

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

خداروشکر زود فهمیدی آدم بی خودی هست. پس فردا اگر تو دوران عقد رابطه باهاش برقرار می کردی و لباس عروسی می دوختی و یک هفته قبل از عروسی می زاشت می رفت برای همیشه اون وقت می خواستی چه کار کنی.

خدا دوست داشت که تو منجلاب یه آدم بی مسئولیت گیر نکردی.

الان خدا رو شکر کن سعی کن فراموشش کنی و دنبال آدمی باش که لیاقت تو رو داره.

خدا بزرگتر است

به قول قدیمی ها یکی نون بخور صدتا خیرات کن که ترکت کرده 

می خواستی زن یه ادم بول هوس بشی هزر روز هر روز بهت خیانت کنه و چشم و گوشش بجنبه 

به مادرت هم بگو هم زمان با چند تا دختر دوسته بگو الهی شکر از سر ما رفع شد این ادم ناپاک

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
هر وقت مادرم ناراحتی سنگینی داره اینطوره تو این هشت ماه خیلی برنامه ریختیم مهمتر از همه آبرومون بود ...

به فامیل بگید قابل اعتماد  نبوده ردش کردیم اهل دختر بازی بوده 

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
2706