2733
2734
عنوان

راهنمایی میخوام

111 بازدید | 6 پست

سلام بچه ها شبتون بخیر.

من یه مدته که شب ها توی خواب به شدت دندون قروچه میکنم به حدی که همسرم از خواب میپره و خیلی با شدت این کارو میکنم😐. واقعا نگران دندونام هستم. به نظرم از استرس و مشغله های زیادیه که دارم ولی نمیتونم حجمشونو کم کنم. اگر راهی برای جلوگیریش هست ممنون میشم بگید.

میشه ی صلوات مهمونم کنید؟❤💋

عزیزم برای استرستون قبل از خواب گل گاو زبون بخورید زعفرون هم خوبه با چایی میل کنید.

دندون قروچه در بچه های کوچیک زیاد پیش میاد که گاهی نشونه انگله.اگه اخیرا مسافرتی نرفتید و آب آلوده ای چیزی مصرف نکردید به احتمال زیاد از همون استرستون هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم برای استرستون قبل از خواب گل گاو زبون بخورید زعفرون هم خوبه با چایی میل کنید. دندون قروچه در ...

فکر نمیکنم از آلودگی باشه. از استرس و عصبی بودنه

2728

عزیزم قبل از خواب یکم خودتون رو آروم کنید هر جور که میتونید مثلا دوش بگیرید .سیب بخورید یا یک دعای کوچولو.یا حتی بگید بی خیال فردا بهتر میشه اوضاع.شاید خیلی به نظر تاثیر نداشته باشه ولی مطمین باشین با آرامش بیشتری میخوابید

استرس هاتون توی محیط کاره؟

نه عزیزم سال آخر دانشگاهم 4 روز کامل دانشگاهم بقیه روز های هفته هم تئاتر تمرین داریم کارگردان هم خیلی عصبیه همش داد میزنه و بی احترامی میکنه خیلی اذیت میشم. تازه کارهای خونه هم هست...