2733
2739

سکوت کردن همیشه جواب میده من دقیقا اینجوریم . 

چون همیشه شرمندگی واسه طرف مقابلم می مونه و منم بعدش خودخوری نمیکنم واسه حرفایی ک زدم . 

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مخالفم سکوت طرف مقابل منو بیشتر عصبانی میکنه. اگه اونطوری بحث نیم ساعت طول بکشه سکوت و کم محلی کارو ...

نازگل جان خوب تو دعوا که خیرات نمی کنن تو یه چی بگی اونم یه چی بگه کار  به جاهای باریک می کشه بعدا که حالش خوب بود تو هم حرفات و با زبان خوش بگو باور کن معجزه می کنه من خودم طرف مقابلم خیلی بدتر از طرف مقابل شماست و نتیجه گرفتم ازش امتحان کن فقط

به هر قیمتی پادشاه باش حتی اگر قلمرو ات به اندازه عرض شانه هایت باشد
2731
سه چهار سال دوست بودیم ۷ماهه نامزدیم

وای تو نامزدی اینه تو زندگی مشترک چیه عزیزم من همسرم موقع عقد و نامزدی و دوستی ام رو سرش حلوا حلوام می کرد الان اینه وای بحال اون روزی که ...

سه چهار سال دوست بودیم ۷ماهه نامزدیم

خب عزیزم دلیلش همینه . چون چندسالم دوست بودید حالا ک بهتون رسیده دلش میخواد همش کنارش باشی و طاقت دوری نداره . تو روزایی هم ک کنار هم نیستید سعی کن تلفنی بهش محبت کنی بهش پیام های عاشقانه بفرست و حرفای خوب بزن ک دوری رو حس نکنه .

اصلا اصلا هم باهاش بحث نکن و اگه اون اینکارو کرد سکوت کن . بعدش ک دیدیش با آرامش بگو ک حرفش و برخوردش ناراحتت کرده 

2740
خب عزیزم دلیلش همینه . چون چندسالم دوست بودید حالا ک بهتون رسیده دلش میخواد همش کنارش باشی و طاقت دو ...

دقیقا انگار میام خونمون همش گیرای الکی میده  حساس میشه

انگار ترس داره

همش کجایی چیکار میکنی ......

چی یعنی

می گم وقتی تو نامزدی هی بهانه جویی می کنه باور کن بیای سر خونه زندگی ات هر لحظه بهانه جویی می کنه برو پیش مشاور خوب حتما 

دقیقا انگار میام خونمون همش گیرای الکی میده  حساس میشه انگار ترس داره همش کجایی چیکار میکنی . ...

چون اوایل نامزدیتونه حساسیتش بیشتره . سعی کن همیشه با حرفات و رفتارات خیالشو راحت کنی و بهش آرامش خاطر بدی .اینجوری اونم به مرور آرومتر میشه . اگه تو دوران دوستی این اخلاقارو نداشته پس نمیشه گفت کلا جزو ویژگی رفتاریشه . فقط چون الان بعد چندسال دوستی همسرشی حس میکنه همش باید باشی و ازت با خبر بشه