2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه نمونش همین امشب  بچمو واکسن زدیم گریع میکرد شوهرمم هر چی از دهنش در میومد بارم میکرد منم جمع کردم اومدم خونه برادرشوهرم اونم هی منت کشی میکنه ولی اگه سکوت نمیکردم بدتر میشد

😐وگاهی دل به دل آه دارد 

مخالفم سکوت طرف مقابل منو بیشتر عصبانی میکنه.

اگه اونطوری بحث نیم ساعت طول بکشه سکوت و کم محلی کارو برام به خونریزی میکشونه.

البته اگه تو یه موضوع ریشه دار  و طولانی مدت باشه موافق سکوتم و خودم با این کار طرف مقابلو سکته میارم ولی تو جر و بحث مخالف سکوتم.

قهر که اصلا خوب نیست ولی در صورت ناراحتی سرسنگین باش 

سکوت عالیه به شرط اینکه در موقع دیگه ای مثلا بگی اون حرف و که اون موقع زدی درست نبود و... یا اصلا حرفت و بزنی و احساست و از حرفاش بگی

من امتحان کردم عالیه 

به هر قیمتی پادشاه باش حتی اگر قلمرو ات به اندازه عرض شانه هایت باشد

این تایپیکو بخاطر این زدم چون واقعا واسم سواله چرا تا وقتی پیش همیم همه چی خوبه و بهم لحترام میزاره خلاصه عالی ولی تا میام خونمون تا س روز اینا برم خونشون هی جرو بحث کوچیک هی بهونه میگیره دعوامون میشه خیلی حساس میشه انگار

دلیلش  جی میتونه باشه بنظرتون

موقعی  ک بحث خیلی جدی میشه ..بخاطر اینکه خدایی نکرده ب فحاشی و بیاحترامی کشیده نشه..میرم تو اتاق درو میبندم 

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2706