2737
2734
عنوان

جبهه نگیرین،نگین کفر میگی،نصیحت نکنین دلم داره میترکه

| مشاهده متن کامل بحث + 3620 بازدید | 178 پست
چن سالته

شلغم دردت یادت رفت.

دست زیبای خفته و بچه ها درد نکنه

😂😂

شلغمم اینجا بیشتر بیا.مثه قبل. ذهن آدمو از خیلی چیزا که تو زندگیش هست دور میکنه.یکی از دلایلی که من اینجا چترم همینه😔

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اشكالي نداره عزيزم مشكلي نيس واقعا به خاطر جو سايته ديگه تا ابد الدهر من هر حرفي بزنم همه با نفرت ...

لطفا مظلوم نمایی نکن

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2738
دیگه دارم نسبت به کلمه قضاوت دچار مشکل کهیر میشم سرشب تو تاپیک زینب سادات هم همین بساط بود  ف ...

خیرخواهی نگرفتم عزیزم

شما گفتید منم اینجور بودم اونجور بودم خوب قضاوتش کردی دیگه

میگم ولش کنید 

وگرن من ن شمارومیشناسم ن اونو

میگم استارتر رفت ولی شماهنوز دارید سر این شخص نظرمیدید هرچی نادیده بگیرید خودش کم کم محو میشه

بی رنگ رخت زمانه زندان من است😟
شلغم دردت یادت رفت. دست زیبای خفته و بچه ها درد نکنه 😂😂 شلغمم اینجا بیشتر بیا.مثه قبل. ذهن آ ...

بمیرم برات من😞

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
خیرخواهی نگرفتم عزیزم شما گفتید منم اینجور بودم اونجور بودم خوب قضاوتش کردی دیگه میگم ولش کنید&nbs ...

نه من قضاوت نکردم فقط گفتم دلیل نمیشه 

2706