2737
2739
عنوان

خودكشي (نهنگ آبي)

| مشاهده متن کامل بحث + 4875 بازدید | 174 پست

ظاهرا طراحش توی روانشناسی و این مقوله ها دستی داشته،جوری شخص رو هدایت میکنه که به این نتیجه میرسه که وجودش پوچ،اضافی و بی اهمیته ،سوقش میده به سمت حذف خودش از هستی.کسی که اطلاعات عمیقی از ذهن و روان انسان داشته باشه میتونه این کار و انجام بده،از طرفی اصولا اشخاصی جذب این بازی میشن که زمینه روحیشو داشته باشن در نتیجه تاثیرگذارتر میشه.

خلاصه حواستون باشه حسابي 

چون صدا و سيما و اين مملكت ما تا ميتونن رو اين چيزا سرپوش ميذارن كه مثلاااا جَو آروم بمونه و متشنج نشه!!!!

اينهمه تجاوز و كثافت كاري و خودكشي و خودسوزي كه ميبينيد هم به لطف فضاي مجازي هست كه پخش ميشن وگرنه اگه به اينا باشه نميذارن روح ماها از اين داستانا باخبر شه

واسه همه ي آدما نبايد خودت باشي بايد يكي باشي شبيه خودشون🙌👊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کریمی قدوسی افزود: سازندگان این چالش دستگیر شده ‌اند و از آنجایی که «نهنگ آبی» نیاز به یک ادمین برای تایید و اعلام مراحل دارد، با دستگیری سازندگان آن عملا دیگر این چالش وجود ندارد.

مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای گفت: پرداختن به چنین موضوعاتی باعث می شود که جریانی شکل بگیرد که بگوید بازی خوب نیست و بحران جدیدی در رابطه با بازی ها در سطح کشور ایجاد شود و اما باید بگوییم که تا کنون هیچ موردی از این بازی در ایران گزارش نشده و از نظر علمی این چالش وجود ندارد.

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
خلاصه حواستون باشه حسابي  چون صدا و سيما و اين مملكت ما تا ميتونن رو اين چيزا سرپوش ميذارن كه ...

اره والا ب اخبار باشه فقط موزیک همه چی آرومه من چقد خوشبختم   رو پخش میکنن

‏من زیر تریلی هم برم، خون و مالی در حال جون دادن باشم، یکی هست که بیاد بگه: ناراحتی چرا؟ بابا همه مشکل دارن، خیلی‌ها آرزو دارن جای تو باشن...
2731
باشه شما جو رو متشنج كنيد ببينيم مثلا آخرش چي ميشه شما گفتي راسته يا دروغه منم اومدم گفتم وزير اينجو ...

من از بچه ها خواستم اونايي كه اطلاعات موثق دارن بيان و نظر بدن نگفتم شما بيا به كسي كه اينجا نظر خودشو داده يه كاره بگو تو چرا اصرار داري جَو رو متشنج كنيد

تو تاپيك نهنگ آبي هم دعوا ميكنين؟

اوووووف 

کریمی قدوسی افزود: سازندگان این چالش دستگیر شده ‌اند و از آنجایی که «نهنگ آبی» نیاز به یک ادمین برای ...

آره ،این مدل اخبار قد اسمون طهرون صاف و بی آلایشن.موندم کدوم دست غیبی این مملکت و سرپا نگه داشته.

کریمی قدوسی افزود: سازندگان این چالش دستگیر شده ‌اند و از آنجایی که «نهنگ آبی» نیاز به یک ادمین برای ...

منم میگم قرصی چیزی مصرف کردند سازندگانش زندان هستند. نخواستند بگن درحالت عادی نبودند.دوروزدیگه هم به این بهانه اینترنت روفیلتر میکنند

2738
منم میگم قرصی چیزی مصرف کردند سازندگانش زندان هستند. نخواستند بگن درحالت عادی نبودند.دوروزدیگه هم به ...

من نه میگم راست میگن نه میگم دروغ ولی دروغ زیاد شنیدیم از اخبار ..نمیخوام نام ببرم ولی ی شخصیت معروفی فوت شد گفتن بر اثر مشکل قلبی درحالیکه کل ملت فهمیدن اور دوز مواد مخدر بوده در کل به نظرم به هر خبری که گفته میشه نمیشه اطمینان کرد وقتی بازی ادمین نداره و ی بازیه متقابله چطور میشه بازی کرد اخه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
 آره ،این مدل اخبار قد اسمون طهرون صاف و بی آلایشن.موندم کدوم دست غیبی این مملکت و سرپا نگه داش ...

ميدوني كه ..  

2706