2737
2734
عنوان

اگر بدونید خواستگارتون صرع یا تشنج داره قبول میکنید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10719 بازدید | 139 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قحطیه شوهر هست درسته ولی تنهایی بهتره تا اینکه شوهرت یهو وسط خیابون بیفته و دست و پا بزنه .وحشتناکه 

هیچ راهی برای نابود کردن خوشحالی بهتر از بدوش کشیدن بار غمهای قدیمی که وبال گردنتان شده وجود ندارد.
2728
پس تو این فیلما چی نشون میدن 😕

خيلى كمه اونجورى شدتش زياد باشه و پول دارو نداشته باشه متاسفانه همين فيلما  نگاه جامعه رو عوض كرده دايى من ك چن بار حمله بهش دست داده بود فقط ى جا ميشست و ب ى جا خيره ميشد ما هم باهاش حرف نميزديم خودش بعد ى دقيقه خوب ميشد اما يادش نميومد

ما تو فامیل داریم بندا خدا صرع داره ولی تحصیل کرده کارمند حقوق خوب سالی سه چهار بار هم دچار تشنج در حد 2,3 دقیقه میشه و خودش خوب میشه 4 تا بچه هم داره ک هیچ کدوم مشکلی ندارن. بیماری خدادادیه لطفا ادم هارو با بیماریشون قضاوت نکنین

زن اگر بشکند؛ شاید بماند، شاید کنارت بخوابد، غذایت را گرم کند، کودکانت را بزرگ کند، اما؛؛؛؛؛؛                              دوستت نخواهد داشت.....
ب نظرم كسايى ك تو فاميل و اشنا اين بيمارى رو نداشتن و اطلاعى ندارن الكى مشاوره ندن ب استارتر ديگاه ب ...

خب عزیزم نظر همه رو پرسیده.نگفته کی تو فامیل داره که. ما هم گفتیم اگه این خواستگارو داشتیم با احترام قبول نمیکردیم

نه فقط صرع،ما خواستگار دیابتی رو هم رد میکنیم چون ژنتیکی خودمون داریم

2738
خيلى كمه اونجورى شدتش زياد باشه و پول دارو نداشته باشه متاسفانه همين فيلما  نگاه جامعه رو عوض ك ...

چه جالب چون تو هر فیلم ایرانی که دیدم مخصوصا بر اثر فشار عصبی یا ناراحتی شدید این حالت بهشون دست میداد 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )

چقدر اطلاعات در مورد صرع کمه. یه دوستی گفته یه وقت در حال صرع یه بلایی سرم بیاره!! عزیز من کسی که صرع داره در حالت تشنج کاری با کسی نداره

استارتر به طرف بگو بپرسن مگه صرعش قابل کنترل نیست ؟ دکترهاش چی میگن ؟ الان دیگه خیلی صرع ها درمان میشن و فرد دیگه تشنج نمیکنه

2706