2733
2734
عنوان

دلم میخاد شاگرد اول دانشگاهم بشم درس خوانها بیان بگن کمکم کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1030 بازدید | 63 پست

سلام پیام نور که همه ی سوالاتش تستی هست براحتی میتونستی هر ترم نمونه سوالات امتحانی بگیری بخونی وتو امتحانا نمره خوب بیاری منم پیام نور خوندم رشته اقتصاد خیلی سخت بودولی من هرترم جز شاگردان برتر بودم💁💁💁

سفارش مقاله های دانشجویی و ترجمه متون انگلیسی پذیرفته می شود.اگه خواستین درخواست دوستی بدین.😍😍😍
منکه پیام نور نیستم ولی ایشون شوهر و بچه دارن و همسرشون با دانشگاه رفتنشون مخالف بودن خیلیا با مخالف ...

عزیزم جوابش رو ندید مطمئن هستم تحصیلات ندارن یا اگر دارن شعور اون رو هم ندارن خودتو اذیت نکن 

مرسی از پاسخو گویت 

اگر بدونی با چه ترفندهای راضیش کردم ولی باز درسم رنج نمراتش بین 16 تا 17 است دلم میخاد اول بشم بچه ها نظرات خیلی خوبی گفتن حتما اعمال میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
استارتر رک بهت بگم به نظرم جوگیر نشو که حتما باید شهگرد اول شم و اینا سعی کن پله پله بری جلو چون اگه ...

بله این هم مدنظرم هست میدونید مدیریت زندگی ودرس کلا یکم سخته باهم

خیلی عالی بود 

اتفاقا نیاز نیست هر روز درس بخونی چون امتحانهای پیام نور اکثرا تستی هستن انقدرم خوبه که خدا میدونه چقد برا کنکور ارشد آمادت میکنه، برا اون تشریحیا باید هفته ای وقت بزاری که آخر ترم عقب نمونی وگرنه تستی ها رو روزهای قبل از امتحانم میشه خوند اصلا هم نیاز نیست سر کلاس بری

2738
عزیزم جوابش رو ندید مطمئن هستم تحصیلات ندارن یا اگر دارن شعور اون رو هم ندارن خودتو اذیت نکن  ...

سعی کن تو طول ترم بخونی روزی حداقل دوساعت تست هم کار کن...من خواهرم شاگرد الف بود اینطوری میخوند...

عزیزم جوابش رو ندید مطمئن هستم تحصیلات ندارن یا اگر دارن شعور اون رو هم ندارن خودتو اذیت نکن  ...

جوابتو نمیدم چون در حدم نیستی

خانمای اینجا واقعا اینجورین یا دارن ادا درمیارن؟  

عزیزم منم دولتی مجازی می خونم ما شرایطمون خیلی خیلی بهتره واسه درس خوندن.درس ها رو واسه خودت طبقه بندی کن و بگو امروز فقط به درس امروز فکر می کنم. به دری فردا یا نتیجه درس خوندنت دیگه فکر نکن فقط و فقط درس برنامه ریزی شده امروزت.

واسه خوندن منتظر اینکه حسش بیاد نباش تو شروع کن بخون حس و تمرکزش خودش پیدا میشه حتی اگر فکر می کنی متوجه نمیشی چشمتو روی خطوط حرکت بده مطمین باش میره تو ضمیر ناخوداگاهت و رو نمرت اثر میزاره

چه خوب روزی دوساعت ولی احساس میکنم فرار هستن درسام

نه اینجوری فکر نکن اگه کنارش تست هم کار کنی تو ذهنت میمونه سعی کن اون دوساعت رو با تمرکز بخونی یا برای کتابایی که میدونی فرارن بیشتر از بقیه وقت بذاری

2706