2752
2734
سلام دوباره يه سوال داشتم من این ماه بعد تخمک گذاریم و اقدامم تخمک هام شدیدا درد میکنه و کمرم از دیر ...

منم این ماه یه هفته بعد اقدامم درد سینه و گرگرفتگی دارم در صورتی که قبلا همیشه بدنم سرد بود.دوازده روز از اقدام میگذره بی بی چک زدم منفی 😢😢😢😢شد.

سلام دوستان من روز 1 3 پریودیم فولیکول 21 داشتم همون شب آمپول زدم چند روز بعد بی بی چک  مثبت شد آزمایش دادم بتا 105 بود دو باره بعد از 6 روز رفتم بتا شده بود 4 و 30 ب نظرتون باردارهستم

2731
منم این ماه یه هفته بعد اقدامم درد سینه و گرگرفتگی دارم در صورتی که قبلا همیشه بدنم سرد بود.دوازده ر ...

منم زودتر از همیشه درد هام شروع شده اما سینه هام ۲ روز درد میکنه هي احساس میکنم دارم پریود میشم،، عزیزم شما هم با دارو اقدام کردی یعنی زیر نظر پزشک بودی 

خدا جونم به خاطر همه چیز شکر 
ببخشید 13 پریودی البته هنوز تا پریود ماه جدید 10روز مونده

فک کنم زود بوده اگه بتای بالای 5مثبته ولی شنیدم میگن باید در ازمایش بعدی  بتا دوبرابر بشه.ایشالا که بارداری

منم زودتر از همیشه درد هام شروع شده اما سینه هام ۲ روز درد میکنه هي احساس میکنم دارم پر ...

نه دارویی مصرف نکردم ولی پریودام نامنظمه.دو روز بعد تموم شدن پری کیت تخمک گذاری گذاشتم مثبت شد اقدام کردم

نه دارویی مصرف نکردم ولی پریودام نامنظمه.دو روز بعد تموم شدن پری کیت تخمک گذاری گذاشتم مثبت شد اقدام ...

من زیر نظر پزشک بودم با متفورمین و لتروزل تخمکم شد ۲۲ این ماه چندین بار بارور شده اما طرف راستم فعالیت بیشتر داره اونم که تو عکس رنگی که دادم خفیف بزرگ بود تا الان که نشده این ماه هم قسمت هر چی ۴ سال منتظرم 

خدا جونم به خاطر همه چیز شکر 
فک کنم زود بوده اگه بتای بالای 5مثبته ولی شنیدم میگن باید در ازمایش بعدی  بتا دوبرابر بشه.ایشال ...

عزیزم الان دوباره آزمایش دادم بتا صفر بود خیلی ناراحتم ولی هنوز تا پریودیم 10 روز مونده تخمک گزاریم 22 آبان بوده

2706