2737
2739
عنوان

هیس!دخترها فریاد نمیزنند

| مشاهده متن کامل بحث + 5798 بازدید | 88 پست
ممنونم گلم 😧 ببخشید خانوما نتونستم همه رو ریپلای کنم پاک کردن پست یکم سخته  ممنون ازتون واقع ...

من پیشنهاد میدم همینجا با خانوما نذر صلوات بگیریم برات 

من صدتا صلوات میفرستم ان شاالله بتونی حقتو بگیری و آرامش نصیب دلت بشه 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وااای ممنونممننممممم 😭😭😭😭 بخدا همش میترسیدم اینجا هم بگم بگن دروغ میگی

چرا دروغ ؟

هرکی خودش هرجور باشه راجبه بقیه هم همون فکرو میکنه 

من که فک نمیکنم دروغ بگی فقط دعا میکنم مشکلت حل شه 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
2742
وااای ممنونممننممممم 😭😭😭😭 بخدا همش میترسیدم اینجا هم بگم بگن دروغ میگی

به نظرم نیاز نیست به کسای دیگه بگی.هر کاری کنی باز یه عده هستن که قضاوتت کنن و بیشتر روحتو زخمی کنن.سعی کن به کسایی بگی که بتونن برات کاری کنن و حداقل ارومت کنن.

منم تو اتوبوس و یبار تاکسی برام پیش اومد فقط عذاب کشیدم و سردرد گرفتم ولی یبار مامانم تو تاکسی با مر ...

واااای منم خیلی کمرو ام، کلا خفه میشم وقتی هول میشم یا میترسم....

یادمه یبار دوسال پیش یه شب ساعت 9با پسرم رفتم سر کوچه پوشک بخرم براش، شوهرم شب کار بود و مجبور بودم خودم برم...

داشتم برمیگشتم یهو حس کردم یه پسر با قد و هیکل درشت ...توی تاریکی کوچه، از پشت سرم اومد و مچ دستمو محکم گرفت...میخواست ببوستم...منم فقط مچمو می کشیدمو التماسش میکردم که دستمو ول کنه، انقد تقلا کردم تا تونستم دستمو ازاد کنم و اون عوضی هم نمیدونم دلش سوخت و ولم کرد و رفت، حالا اون یکی دستمم تو دست پسر کوچولوم بود...باهم میدوییدیم تا خونه، شوک بهم وارد شده بود.واقعا...

تازه من چادری هستم و تیپ و ظاهر بدی نداشتم..

فرمانده ام، کاربریم ترکید...  فرمانده ی قلب من،همه ی وجودم تابع اطاعت از شماست  
2740
خیلیا گفتن تا براشون عکس کبودیامو نفرستادم قبول نکردن

چرا خواستی ثابت کنی.کسی که برای باور حرفات مدرک میخواد به نظرت بعد اینکه باور کرد چه کمکی بهت میتونه بکته.فقط یه متاسفم میگه و میره.نیاز نیست بخوای به دیگران ثابت کنی.این حرف بدتر حالتو خراب نکرد به نظرت؟

چرا کرد خیلیم کرد  دوس ندارم فقط اسم هرزگی رو من بزارن حای اگه نباشم

تو دنبال اثبات کردنش به قانون باش حرف دیگرانو هم نمیشه گفت عین خیالت نباشه ولی سعی کن زود فراموش کنی.وقتی به قانون ثابت کردی و اون عوضیارو گرفتن اونوقت همون ادما ازت یه فرشته میسازن.اینجور ادما زود تغییر میکنه حرفاشون

واااای منم خیلی کمرو ام، کلا خفه میشم وقتی هول میشم یا میترسم.... یادمه یبار دوسال پیش یه شب ساعت 9 ...

باید یاد بگیریم جیییغ بزنیم تا طرف رسوا بشه البته تو بچه باهات بوده می‌ترسید گناه داشته

در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا     سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت...
باید یاد بگیریم جیییغ بزنیم تا طرف رسوا بشه

درسته.یه بار یه پیرمرد یه حرف خیلی خیلی زشتی بهم زد جوری که از خودم حالم به هم خورد.داشتم فکر میکردم اگه اون موقع برمیگشتم توی جمع بهش میگفتم یه بار دیگه حرفتو تکرار کن و ابروشو میبردم دیگه هیچ وقت جرات نمیکر از این هرزه بازیا دربیاره کفتارپیر

2706