2737
2734

سلام،فرداسزارین میشم،دیشب شوهرم خواب دید خونمون خیلی شلوغه وبرا پسربزرگم کادو میارن،الانم یکی از دوستاش بهش گفت دیشب خواب دیدم خونشون شلوغه،منم استرس گرفتمو شوهرم،بنظرتون تعبیرش چیه؟

برا آرامش زندگیم یه صلوات بفرستین لطفا

خب نی نی میاد دورهمی میشه دیگه  

بی حسی یا بی هوشی

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

صدقه بده خیال خودتو راحت کن

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
احتمالا بی حسی

به سلامتی

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
2738

ایشالا که خیره 

برا بچه ی قربونی بده

‌خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! .

برام دعا کنی وقتی برا اولین بار دخترتو دیدی 😢😢😢😢😢😢😢

الهی!نه من آنم که زفیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی!در اگر باز نگردد نروم باز به جایی...پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی!کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی...

كادو گرفتن توي خواب خوبه، مي گن بركته، قديميا اعتقاد داشتن خوابي كه بده يا بهت استرس ميده رو براي آب تعريف كن، به آب بگو بدياشو ببره، اعتقاد قديمياس، صدقه بده و مثبت فكر كن، نزديك زايمانت اين حالت ها طبيعي

2706