2733
2734
عنوان

کیا عاشق همسرشون هستن

1068 بازدید | 92 پست

دلم یکم موج مثبت میخواد. خسته شدم از تاپیک های پر از موج منفی 

اونایی که ازدواج کردین و رفتین زیر یه سقف و همچنان عاشقانه همسرتون رو دوست دارید و ایشون هم همینطور...بیاید کمی حرف بزنید روحیه بگیرم دلم شاد شه. ممنوووون

به کتابخانه ها دخیل ببندیم. بی گمان در آنها دوستانی صمیمی پیدا میشوند که حاجات ما را برآورده کنند.

من  فداش بشم خعلی مهربونو رمانتیکه  

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من من من عاشق همسرم هستم با وجود اینکه 4 ساله ازدواج کردیم البته هردو عاشق همیم   

من له غم کوردستان و کرمانشاه شریکم....باز هم مردم کورد تسلیت.       بیاین بهتون نیاز دارم لطفا یه رای بدین مهیار صادقی  https://t.me/joinchat/AAAAAESDFFAGSggXe4cUvQ   
2738
امضات عمق فاجعه رو نشون ميده😁

عه یعنی دستم رو شد  

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
2706