2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بستگي داره بچه دوم معمولا زودتر معلوم ميشه

دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ

منکه بچه اولم بود ازماه چهارم شکمم یه خورده پیدا بود

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
من از ٦-٧شكمم بزرگ شد 

یعنی تاقبلش معلوم نبود؟خوشبحالت منم دوس دارم ازاونموقع شکمم شروع به رشد کنه به جنسیت ربط داره؟

میشه واسه صحیحوسالم به دنیااومدن بچم صلوات بفرستین.😍
2738
من بارداري اولم از پنج ماه  اما الان كه باردارم هنوز سه ماهم نشده يه شكم گنده در اوردم كه ه ...

😂😂😂بعدیسوال چی میپوشین ک معلوم نباشه؟یعنی پانچوخفاشی پنهونش میکنه؟

میشه واسه صحیحوسالم به دنیااومدن بچم صلوات بفرستین.😍
😂😂😂بعدیسوال چی میپوشین ک معلوم نباشه؟یعنی پانچوخفاشی پنهونش میکنه؟

با اعتماد به نفس زياد هنوز مانتوهاي قبل از بارداري رو ميپوشم 😆😆

مانتو جلو باز زيرشم يه تشرت يا شوميز گشاد يه شلوار لي هم دارم كه كمرش هميشه برام گشاد بوده هنوزم همونو ميپوشم 

لطفا براي سلامتي ني نيم يه صلوات بفرستيد 😘😍
2706