2733
2734
عنوان

کتک خوردن از شوهر و طلاق

3158 بازدید | 34 پست

خانوما لطفا هر کس تجربه داره یا اطلاعاتش خوبه کمکم کنه.شوهرم یه آدم بشدت عصبیه.تقریبا هر چند روز در میون حرصاشو رو من خالی میکنه و کتکم میزنه.تمام حرفاشم فحشه.یه پسر سه ساله دارم که همین الان کلی فحش و پرخاشگری ازش یاد گرفته.بچم تابع اونه و چون نمیزاره ادبش کنم بهم زور میگه و هیچ حرف شنوی ازم نداره.بارها خواستم برم طلاق بگیرم ولی میخوام ازش یه مدرک مهم داشته باشم تا بتونم بچمو ازش بگیرم همینطور مهریمو.ولی اون انقدر زرنگه که کتک جوری میزنه که اثری نمونه که ثابت بشه و برم شکایت کنم.یعنی چک و لگد میزنه.چاقو میزاره زیر گلوم.گلومو فشار میده.ولی تو هیچ حالتی نشونی نمیزاره.اینو هم بگم که مشروب هم مصرف میکنه ولی دائم الخمر نیست.نمیدونم چیکار کنم.پولم ندارم وکیل بگیرم.اگه نتونم کاراشو ثابت کنم بعد طلاق ممکنه از دادن مهریه تبرئه بشه.شاید بچه رو هم بگیره.اخه بچه خیلی بهش وابستس.من بدون مهریه بعد از طلاق نمیتونم زندگی کنم.چون هیچ درآمدی ندارم.پدرم هم وضعیت مالیش خیلی بده.بدون بچم که اصلا نمیتونم زندگی کنم.من باید چیکار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجور موقع ها میان از همسایها تحقیق میکنن همسایها که بگن بله این کتک میزنه دادگاه قبولمیکنه

💖از ادمهای منفی دوری کنید زیرا انها برای هر راه حلی، مشکلی خواهند یافت💖
2731

پول یه مشاوره با وکیل زیاد نیست جورش کن برو پیش یه وکیل حسابی حرف بزن باهاش بگو مهریه ام رو بگیر از روش حق الوکاله رو بردار ببین چی میگه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2738

تحت هیچ شرایطی حق مهریه ساقط نمیشه ،اولویت حضانت بچه هم تا هفت سالگی با مادره مگر اینکه مادر ازدواج مجدد کنه یا سوء پیشینه داشته باشه

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!

منم ناپدریم اینجوری میکرد چن بار ک چاقو‌برداشته بود سمتمون داد و هوار کردم همستیهارو ریختم خونه.

بعدشم از  بچتم میپرسن

💖از ادمهای منفی دوری کنید زیرا انها برای هر راه حلی، مشکلی خواهند یافت💖

هیچی بسوز و بساز .چون اینطور که میگی همه درها روت بسته است.  فقط متاسف شدم !    سربسرش نذار و زیاد دور و اطرافش نباش  که  تورو  کیسه بکس خودش حساب کنه.  هرقدر وحشی میشه تو اروم باش ببین تاثیری داره .؟   الکل  عصبانیتشو بیشتر میکنه. 

شما اول مهریتو باید بزاری اجرا بعد درخواست طلاق بدی وگرنه مهریه بعد از درخواست طلاق بهت تعلق نمیگیره دوستم

در ثانی سعی کن از نظر مالی تا اونجایی که میتونی خودتو تقویت کنی حداقل طلا یا جنس با ارزش داری ببر بزار جایی بعدا اقدام کن واسه این مسائل 

مهریه اصلا ربطی به طلاق نداره شما میتونی بگیری مهرتو بدون اینکه درخواست طلاق بدی یا اول مهر بعد درخواست طلاق

موریانه ها حرامتان این تن که میخورید پر از حسرت های شیرین بود   

😔😔😔😔

من یکبار کتک خوردم 

زد تو دهنم😢😢😢😢

خیلی تلخ بود

پدرم برادرام رو فرستاد و حسابی گوشمالیشون دادن

و دیگه هرگز اجازه نداد برگردم

و اینگونه شد که طلاق گرفتم

با خانواده ت صحبت کن در این مورد 😔😔😔😔

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     

وقتی فهمیدی میهواد کتک بزنه با موبایلت صداشو ضبط کن یا فیلم بگیر اینا مدرک حساب میشن مطمئن باش اینا که گفتم یه مدرک حسابی میشه ازش سه یا چهار بار اینجوری ازش مدرک بگیر 

2706