2733
2734
نرا بیخیال شو  ول کن  ی چیز بود گذشت تموم شد

اخه برگشته ميگه همه واسه من گزارش بزنن انقدر بچست داره يار كشي ميكنه 

مرد بودن به يه من سيبيلو ريش نيست ... مرد اونيكه با شلوار كردي خلاف جهت باد بدوئه
اخه برگشته ميگه همه واسه من گزارش بزنن انقدر بچست داره يار كشي ميكنه 

آره 

دیدم 

چه میشه کرد 

هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد، متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تو تمام تاپيكا اگه مخالفم باشم فحش نميدم ولياين استارتر دلش از هر جا پره حق فحش دادن نداره 

مرد بودن به يه من سيبيلو ريش نيست ... مرد اونيكه با شلوار كردي خلاف جهت باد بدوئه
2731
من تو تمام تاپيكا اگه مخالفم باشم فحش نميدم ولياين استارتر دلش از هر جا پره حق فحش دادن نداره  

آره دیدم 

منو واگذار کرد به حضرت ابوالفضل واسه سول کردنم 

جالبه تمام پستام کلی لایک داره 

هیچ کس حرف نمیزنه 

همه ترسیدن نفرین شن😂😂😂

آره دیدم  منو واگذار کرد به حضرت ابوالفضل

حالش خرابه معلوم نيست چيجوريه 

يه كاربر ديگه اون وسط زده بيرون ميگه ازت خييييلي بدم مياد منكه از اون واقعا خندم گرفت 

يه كاربر ديگه اون وسط زده بيرون ميگه ازت خييييلي بدم مياد منكه از اون واقعا خندم گرفت 

آره 

دیدمش 

ول کن 

2740
آره دیدم  منو واگذار کرد به حضرت ابوالفضل واسه سول کردنم  جالبه تمام پستام کلی لایک داره ...

اره منم لايك زياد دارم نميدونم چرا هيچكي حرف نزد

چند تا سوال کردم 

من خودم بچه شیر میدم 

میدونم یروز حرص بخورم شیرم کم میشه 

سوال کردم شیر میدی به بچه 

تو پستای بعد بهم گفت برو بیرون 

دیگه یادم رفت ادامه بدم که حالا که شیر میدی حرص نخور 

شیرت تاثیر داره 

بعد وسط تاپیک یکی میگی تو خیییلی کنجکاوی 

حتی سوال کردی شیر میدی؟

بابا این کجاش کارآگاه بازیه؟

چند تا سوال کردم  من خودم بچه شیر میدم  میدونم یروز حرص بخورم شیرم کم میشه  سوال ک ...

كلا جالبه يكي ديگه فحش ميده يكي ديگه بده ميشه 

نرا بیخیال شو 

من تو نی نی سایت به این نتیجه رسیدم باید هیچی نگی 

ببخشیدا لال باشی 

یبار ی تاپیکی بود 

من هم واس تاپیک هم واس استارتر هم اون خانم ک خیلی بی تربیت بودن و توهین کردن گزارش زدم ...اخه مگ پرسیدن اینک بچتو شیر میدی عیب داره ک اونهمه توهین شد من گزارش زدم تا این ادمای ک اعصاب و کشش فضای مجازی و حرفای عادیو ندارن برن مث ادم یه گوشه بشینن

کم کم مونده تلویزیون زیرنویس کنه:قال رسول الله(ص)هرکس از یارانه خویش انصراف دهد همنشین من در بهشت خواهد بود😒
چند تا سوال کردم  من خودم بچه شیر میدم  میدونم یروز حرص بخورم شیرم کم میشه  سوال ک ...

از اون كه گفت ازت بدم مياد خندم گرفت اصلا منو نميشناسه و منم اولين باره ديدمش دره به من فحش ميده 😂😂😂 دلم براش خيلي سوخت 😂