2737
2739
ببین میدونم خوندم اما خودمو گذاشتم بجاش شاید منم بودم عصبانی میشدم شاید خودتم بودی همین بودی ببین ما ...

عزیزم تو همون تاپیک منو واسه خاطر دو تا سوال نفرین کرد 

خوب نیست تا آدم دو تا سوال میشه ازش گارد بگیره 

هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد، متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببین میدونم خوندم اما خودمو گذاشتم بجاش شاید منم بودم عصبانی میشدم شاید خودتم بودی همین بودی ببین ما ...

من اصلا سوال پيچ نكردم ٢ تا سوال عادي كردم نبايد دهنشو وا كنه هر چي لياقت خودشه بگه من هيچ حرفي نزدم 

مرد بودن به يه من سيبيلو ريش نيست ... مرد اونيكه با شلوار كردي خلاف جهت باد بدوئه
عزیزم تو همون تاپیک منو واسه خاطر دو تا سوال نفرین کرد  خوب نیست تا آدم دو تا سوال میشه ازش گا ...

من از اول خوندم
اما بهارجان من یه انتقادی از شما میخوام بکنم. بنظرم شما یجوری از استارتر سوال کردین که انگار داره دروغ میگه. این برداشت منه ها شایدم اشتباه کنم
اما من میگم وقتی یکی عصبانیه اونم از مادر محبت ندیده بهتره فقط سکوت کنیم یا آرومش کنیم

من اصلا سوال پيچ نكردم ٢ تا سوال عادي كردم نبايد دهنشو وا كنه هر چي لياقت خودشه بگه من هيچ حرفي نزدم ...

عیبی نداره تو گذشت کن. اینجا همه دوستیم. بهتره مرهم زخمای هم باشیم عزیزم
آدم که عصبانیه کلامش دست خودش نیست

2740
من از اول خوندم اما بهارجان من یه انتقادی از شما میخوام بکنم. بنظرم شما یجوری از استارتر سوال کردین ...

عزيزم همه ما تو زندگيامون مشكل داريم شايد از مشكل استارتر هم بدتر ولي به خودمون اجازه نميديم دهن وا كنيم 

مرد بودن به يه من سيبيلو ريش نيست ... مرد اونيكه با شلوار كردي خلاف جهت باد بدوئه
من از اول خوندم اما بهارجان من یه انتقادی از شما میخوام بکنم. بنظرم شما یجوری از استارتر سوال کردین ...

دوستم من ضد و نقیض تو حرفاش دیدم 

واسه همونا سوال تو ذهنم اومد 

پرسیدم که ضد و نقیضا برطرف شه 

ولی اون توهین و نفرین کرد

هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد، متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش😍😍😍

ني ني يار جان ترو خدا بيااااا😭😭😭 برو خودت بحون اون تاپيكو بين كي بايد قطع شه