2733
2734
عنوان

يعني واقعا باردارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 570 بازدید | 37 پست

مبارکه بارداری 

یادمه دوساله پیش شوهرم زاضی نمیشد باردار شم رفتم بیبی چک گرفتم با خودکار قرمز رنگش کردم گفتم باردارم   کلا از تو پلاستیک درش اورده بودم دوباره گذاشته بودم گفتم دیگه باردارم لازم نیست جلو گیری کنم ولی باز حاضر نشد    اخرش بعد دوهفته گفت چی شد باردار بودی بهش گفتم چکار کردم    

من له غم کوردستان و کرمانشاه شریکم....باز هم مردم کورد تسلیت.       بیاین بهتون نیاز دارم لطفا یه رای بدین مهیار صادقی  https://t.me/joinchat/AAAAAESDFFAGSggXe4cUvQ   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مبارک باشه عزیزم‌برای منتظرا هم دعا کن 

چشم حتما

صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.

من یه بارداری داشتم که قلبش ایستاد تو هفته ده و کورتاژ شدم

تو اون بارداری با ادرار اول مارک اینتک که میگن عالیه نشون نداد.ساعت یک بعدازظهر ازون نواریای ارزون مارک مدی هلث نشون داد 

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟
2740
شما جنسيت ني نيت چيه؟

فعلا که معلوم نیس خودم چون از آبی رنگ خوشم میاد تیکر آبی زدم😄😄😄

صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
حالا خوشحال میشی باردار باشی یا ن؟ 

نميدونم والا، هيچ حسي الان ندارم ، گيجم همش دارم حساب كتاب ميكنم ببينم كي تخمك گزاريم بوده، اصلا نميدونم چي به چيه ، بايد حتما از بدم

جواب ازمايشو كي ميدن؟ چن ساعت طول ميكشه؟ كجا برم برا ازمايش؟ بايد مستقبم برم ازمايشگاه يا پيش دكتر كه دكتره برام بنويسه ، من هيچي نميدونم يكي بم بگه چيكار كنم

جواب ازمايشو كي ميدن؟ چن ساعت طول ميكشه؟ كجا برم برا ازمايش؟ بايد مستقبم برم ازمايشگاه يا پيش دكتر ك ...

اول برو دکتر دیگ همه کارهارو میگ 

‏من زیر تریلی هم برم، خون و مالی در حال جون دادن باشم، یکی هست که بیاد بگه: ناراحتی چرا؟ بابا همه مشکل دارن، خیلی‌ها آرزو دارن جای تو باشن...