2726
عنوان

يعني واقعا باردارم؟

570 بازدید | 37 پست

سلام ، من امروز پريود نشدم اصلا هم هيچ حس و علامت پري ندارم صبح يه بي بي چك زدم كمرنگ بود ، مثبت كاذب داريم تو بي بي چك ها؟ ماركشم سرتين بود از اين كاستي ها . هر چي حساب ميكنم  يادم نمياد كي رابطه داشتم كه نزديك تخمك گزاري بوده، همش حس ميكنم دو سه روز بعد تخمك گزاريم رابطه داشتم ، كه امكان بارداري نداره، نميدونم شايدم اشتباه حساب كردم 

همش حس ميكنم مثبت الكيه و شايد دوره ام تغيير كرده چون قبلنا ٣٠ روزه بودم يه مدته شدم ٢٨ روزه ميگم شايد دوباره دارم برميگردم به همون دوره هاي ٣٠ روز، مگه بي بي چك مثبت بدون علامت ميشه ، همه معمولا دل درد و كمر درد دارن ولي من هيچي

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
توي عكسه انگار واضح نيست خط دوم كاملا مشخصه ولي به پررنگي خط اوله نيست؟ بايد همرنگ باشن؟

نه در حد همون هاله که افتاده درسته

زود برو آزمایش بتا بده  

اومدی تا بره فصل دیوونگی،شدی آرامش کل این زندگی😍

عزیزم مبارکه ماله منم از سه روز قبل موعدم بی بی چکم نشون داد اولش مثل تو فکرکردم کاذبه بعد 4تا بی بی چک مطمعن شدم

صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
2706